ACCEPTABELE UITSLAG VOOR CASTENRAY D.I.S. Aannemersbedrijf Zegers - Wismans B.V. Voor al uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. stucadoorwerk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen Eikelenbosserdijk 6 5962 NV MelöersXo Telefoon 077 - 3987514 Fax 077 - 3987619 - 12 - Castenray ging afgelopen zondag op bezoek bij titelkandidaat Heijen. En als je tegen een titelkandidaat speelt dan weetje dat het een moeilijke middag wordt en dat de kans op punten uiterst gering zal zijn. Castenray stelde zich dan ook verdedigend op en probeerde met een flinke portie werklust de schade beperkt te houden. Deze missie slaagde want na negentig minuten stond Castenray op een aanvaardbare 4-1 achterstand. Weliswaar pakte Castenray dus wederom geen punten maar het imago cn het zelfvertrou wen had in ieder geval geen deuk opgelopen. De basisopstelling van de blauwwitten kende enkele wijzigingen. Vaste doelman Rob was geblesseerd en dus nam neef Roger de honeurs waar in het Castenrayse doel. John moest verstek laten gaan wegens een doopsel maar hij voelde natuurlijk al nattigheid (evenals zijn zoon Jesper) tegen het hooggeplaatste Heijen. Velen zullen zich nog herinneren hoe Castenray vorige week door een dubieuze strafschop uiteindelijk de boot in ging. Deze geschiedenis leek zich snel te herhalen. Want al na 2 minuten had de scheidsrechter een overtreding van Ed geconstateerd binnen de zestien. Het geluk zat Castenray echter mee want het schot sprong via de binnenkant van de paal terug het veld in. Het eerste gevaar was geweken. Toch was het vrij snel duidelijk dat Heijen met recht een titelkandidaat genoemd mag worden. Castenray moest alle zeilen bijzetten om een vroege achterstand te voorkomen. Mede door goed keeperswerk van Roger hield de Castenrayse defensie stand tot de 23e minuut. Toen brak Heijen de wedstrijd open. Castenray liet zich echter niet van de wijs brengen en speelde geconcentreerd de eerste helft uit zonder verdere schade op te lopen. Er was dus nog hoop. Dit bleek echter ijdele hoop want al na 5 minuten in de tweede helft vergrootte Heijen de voorsprong. Toen ook nog de 3-0 werd binnengeschoten w ist Castenray dat hel niet voor een verrassing zou gaan zorgen. Het was zaak om het hoofd koel te houden en ervoor te zorgen dat Castenray niet te kijk zou worden gezet. Toch moesten de blauwwitten toezien hoe Heijen uitliep naar 4-0. In de 88e minuut werd het tijd om iets terug te doen (al was het maar voor de Castenrayse toeschouwers die weer in grote getalen aanwezig waren). Uit een prima opgezette aanval bediende Denny de vrijstaande Ed die met een schitte rend schot zorgde voor het mooiste doelpunt van de wedstrijd. Maar meer dan een plaagstootje was het natuurlijk niet. Verder is nog het vermelden waard dat Rene voor de derde keer geel kreeg waardoor hij een wedstrijd geschorst zal worden. Ook Ivan kreeg de gele prent getoond na wat duw- en trek werk met zijn tegenstan der. Het verlies van vandaag was natuurlijk ingecalculeerd maar komende zondag wordt het toch hoog tijd voor wat extra punten. De tegenstander is Lottum. Met. dezelfde goede instelling van de afgelopen weken moet hel toch een keer lukken ï£3?

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 12