Castenray 2 verliest degradatieduel DORPSRAAD CASTENRAY - 18 CASTENRAY 2 - VITESSE'08 5 1-3 Doelpunten: 20. Vitesse 0-1; 30. Vitesse 0-2; 44. Vitesse 0-3; 75. Leon Strijbos. Aantal toeschouwers: 18. Opstelling: Roel Hoeymakers; Leon Strijbos, John Marcellis, Joep Willemsen en René Arts (46. Pepijn Houwen); Freek Wismans, Xavier Weys en John Reynders; Marco Classens (Marcel Dinghs Tz), Luc Strijbos en Roger Weys. Door L.S. en KEES. 5e klasse P - Het Twed speelde zondag opnieuw de rol van puntenSeveraneier. Ditmaal ging Vitesse lachend met 3 punten terug naar Gennip. Castenray begon aan de wedstrijd en maakte een niet wakkere indruk. Waarschijnlijk had dit als oorzaak een jaarlijkse feestavond van de spelers met de (soms) bijbehorende vrouwtjes. Vitesse was veel agressiever en had daardoor veel balbezit. De achterhoede had er grote moeite mee. Het slechte uitverdedigen van Castenray moest een keer mis gaan. Dit gebeurde in de 20e minuut: 0 1. Amper vijf minuten later was de gelijkmaker dichtbij, Roger knalde op de paal en in de rebound Marco op de lat. De kansen die aan de Twed- zijde jammerlijk gemist werden, gingen er bij Vitesse wel in. Nog voor rust werd het 0-3. Kansen Aan de tweede helft werd begonnen met enkele interne wisselingen, Pepijn voor René en Marcel voor Marco. In ieder geval werd er harder gewerkt maar moeilijk kon het Vitesse niet echt gemaakt worden. Kansen kwamen wel maar werden vaak verkeerd ingeschat. Afscheidswedstrijd Een kwartier voor tijd werd Castenray toch nog van de hatelijke nul verlost. Een voorzet van de doorgebroken Luc werd nog wel door de keeper van richting veranderd maar Leon kon hem binnentikken: 1-3. Het tweede elftal heeft hiermee het 2C degradatieduel op rij verloren. Ook keeper Roel had zich zijn afscheidswedstrijd wellicht anders voorgesteld. De avontuurlijke keeper gaat z'n geluk in Australië beproeven. Wij wensen hem heel veel plezier en zullen zijn fanatisme op het veld de komende maanden missen. Zondag Komende zondag wacht Wittenhorst 7 wat zich ook in de gevarenzone bevindt. Punten moeten tegen dit soort ploegen worden gehaald. Iedereen die dit mee wil maken moet dan om 9.30 uur in Horst verschijnen. Tot ziens. De Dorpsraad en de gemeente Venray wil belangstellenden uitnodigen voor het bijwonen van de voorlichtingsbijeenkomst met betrekking tot het nieuwe bestemmingsplan, dat door de gemeente Venray is ontwikkeld. De mogelijkheden van woningbouw in het nieuwe bestemmingsplan aan de Pastoor Verheggenstraat en de Rietweg, wordt nader toegelicht. De bijeenkomst vindt plaats op assaasadag IT november 1997 em fcegiial om 20.09 uur au de Wis. De toelichting vindt plaats door ambtenaren van de gemeente Venray. Debacle op Heesakker

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 18