PONYKAMP 1.997 - 14 - Eindelijk was het zover. We gingen weer op ponykamp naar het Zwarte Water in de Mortel. Vrijdag 17 oktober, rond 17,30 uur vertrokken we. Tegen half zeven kwam ons 'verblijf in zicht. Nadat de pony's en paarden op stal waren gezet, de bedden opgemaakt en hoiie tegen de ouders was gezegd, gingen we eten. Om een uur of 10 kwam een van onze instructrices, Leontien, op bezoek. Zij bleef ook slapen. Voordat we gingen slapen (1 uur, half 2) hielden we nog een kussengevecht. Zaterdagmorgen moesten we vroeg op, want om 11 uur wilden op de pony's en paarden zitten. We gingen de bossen ins, en na 2V£ uur waren we terug. We hadden zo'n honger dat de pannekoeken die we kregen nog lekkerder smaakten. Halverwege de middag gingen de ponyruiters; Katja, Iris, Esther, Jamy, Stephanie, Janneke, Sjoerd, Martijn, Niels, Kim, Ineke, Marion, en Marjan met de pony allerlei spellen doen. Wie het snelst was, bij de slalomrace, zaklooprace en waterrace. (die 3 samen) kreeg een prijsje. Bij de jongeren won Iris, en bij de ouderen Marjan. Bij een soort stoelendans (met de pony) won Marion. Noud, Carin, Guido en Rian hadden steeds de parcourtjes uitgezet, de tijd opgenomen en ons soms meegeholpen. 's avonds hebben we gegourmet, dat was lekker Zondagmorgen gingen we weer een buitenrit maken. We zouden buffels gaan zoeken/kijken. Maar voordat we bij hun wei waren ging Martijn z'n pony ervandoor. Gelukkig gebeurde er niets. De buffels hebben we niet gezien. Toen we terugkwamen en de pony's hadden verzorgd kregen wij frites. Na het eten kwamen de eerste ouders al. Maar dat kon ons niets schelen, wij gingen nog lekker door de plassen crossen in de buitenbak. Toen we jammergenoeg naar huis gingen, zaten alle pony's on der modder! Maar dat maakte ons niks uit, want we hadden wel lol gehad. (O ja, nog een belangrijke mededeling, Carin en Giedo zijn Vrijdag 24 oktober getrouwd, stuur ze nog maar geen felicitaties want ze zijn de eerste weken nog op huwelijksreis naar Parijs Groetjes van de ponyruiters Loop gerust eens vrijblijvend binnen! ÖÉURWSfW ff 434/ YS-SflSTfYN; I& 0478 NU PER KG VAN 10,95 Maandag: Zaterdag; 13.00 lot 18.00 u. Dinsdag l/m vrij dag 9.00 tot 18.00 u. 9.00 tot 17.00 u. Aanbieding geldig t/m 11 novsmbera.s.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 14