Gehavend team onderuit in Blitterswijck BW 2 - CASTEN RAY 2 1-0 Doelpunten: 53. BW 5-0. Aantal toeschouwers: 46. Gele kaarten: 33. John Reynders (ongeoorloofde spelhervatting); 40. BW (hands) en 71. Sander Dinghs (commentaar op de leiding). Bijzonderheid: het spel werd (S minuten stil gelegd wegens beenbreuk BW-speler. Opstelling: Roe! Hoeymakcrs; Leon Sirijbos. John Marcellis, Joep Willemsen en René Arts; Marcel Dinghs T/. (71. Xavier Weys). John Reynders. Sander Dinghs en Björn Vroemen; Roger Weys (60.Steffan Weys) en Marco Classens. Door J R. en KEES. Se klasse P - De problemen voor bet tweede elftal nemen desastreuze vormen aan» Met meer geblesseerde dan fitte spelers op het wedstrijdformulier, werd verloren van direkte concurrent BW. De inmiddels beruchte slappe eerste 20 minuten na rust werd de ploeg weer eens fataal Het constante gehamer van coach Geert Stiphout om toch vooral fel van star4 te gaan Sijkt wekelijks aan dovemansoren gericht. De wedstrijd ging van start, met twee aan elkaar gewaagde teams. Het spel golfde snel op en neer en de Castenrayse reserves wisten zich enkele goede kansen te creëren, maar bleken vrouwe Fortuna niet aan hun zijde te hebben. Vooral Marco (lat) en Sander (paal) hadden pech bij de afwerkingN aarmate d e wedstrijd vorderde begonnen de blessures van diverse Castenravenaren hun tol te eisen. Leon en John R. (liezen), Xavier en Roger (rag), Björn en René (enkel), Marcel (knie) en Marco (dijbeen) zijn de namen die op de blessurelijst prijken. Dit is te veel van het goede om de defensie van de tegenstander uit elkaar te spelen. Persoonlijk drama Een klein kwartiertje na rust gebeurde dan toch het onvermijdelijke. Slordig balverlies tijdens de opbouw werd door BW genadeloos afgestraft en voor de zoveelste keer dit seizoen keek het tweede tegen een achterstand aan Castenrav schrok wakker en ging juist op jacht naar de gelijkmaker, toen zich een persoonlijk drama voltrok op het veld. Een BW speler kwam ongelukkig in botsing met Leon, en brak een kuitbeen. Kermend van de pijn werd de onfortuinlijke speler per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Siotoffensief Na dit ongeveer 20 minuten durende oponthoud spande het tweede nog een maai de gekweierde ledematen, om via een alles of niets siotoffensief toch nog een gelijkspel weg tge slepen. Het mocht niet meer baten, Castenray verloor en zakte weg naar de voorlaatste plaats op de ranglijst Toch zijn er enkele positieve punten te melden. Want ondankts alle blessureleed bleef Castenray keihard werken, ook na de achterstand, om een goed resultaat neer te zetten, er werd als een team gestreden. Een compliment verdient ook de achterhoede, die steeds beter begint te draaien. Vooral Joep, die per wedstrijd groeit, en John, die dit seizoen al menige spits een trauma bezorgde, behoren de laatste tijd wekelijks tot de uitblinkers. Feestavond Volgende week staat er eerst op zaterdag de feestavond op het programma. Hopelijk kunnen de spelers hier krachten opdoen, om daags daarna tegen Vitesse weer eens drie punten te verdienen. Er wordt op de Heesakker gespeeld, het aanvangstijdstip is twaalf uur. Met steun van de eigen supporters moet het weer eens lukken. 8 Duur puntverlies tweede

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 8