Rabobank Zeven rode mededelingen Rabobank Zevenrode - 2 - Algemene Ledenvergadering 16 oktober a.s. Op donderdag 16 oktober 1997 vindt de jaarlijkse ledenvergadering van Rabobank Zevenrode plaats in Zaal Roelanzia te Ysselsteyn. De ledencliënten van de bank worden dan met hun partner en eventuele bedrijfsopvolgers(s) vanaf 19.30 uur ontvangen met een kop koffie en vlaai. De vergadering begint om 20.00 uur. Na het officiële gedeelte, waarin o.a. Gerrit van Kempen afscheid neemt ais bestuurder van de bank, zullen er drie presentaties gehouden worden over actuele en wetenswaardige onderwerpen t.w.: 1. De 'Euro en uw bedrijf wat zijn de gevolgen en de mogelijkheden. 2. 'Actuele bedrijfsontwikkelingen' beschouwingen van verschillende sectoren. 3 'Internet Trefpunt Peel en Maas'wat kan Trefpunt voor u betekenen. Na afloop van de vergadering is er nog gelegenheid om met elkaar van gedachten te wisselen onder het genot van een drankje en een hapje. Nationale Holstein Show Voor de achtste keer in successie houdt de nationale fokkersclub Holland Holstein Herds (HHH) op woensdag 22 oktober aanstaande een grootse fokveemanifestatie in de Zv/olse IJsselhallen. Eén van de voornaamste activiteiten tijdens de nationale Holstein Show is de keuring van het beste vee uit alle provincies door een internationale jury Redacteuren van toonaangevende vak- en landbouwbladen kiezen de 'Fokker van het jaar', een in Holsteiner kringen prestigieuze titel. Verder krijgt één deelnemer de onderscheiding 'Fokkerij ambassadeur '97 en is er naast allerlei fraai vee, eveneens van alles te vinden over de topgenetica. Een groot aantal daarin gespecialiseerde bedrijven is met een stand aanwezig. Voor deze show hebben we geen kaarten op voorraad. Echter als u, als cliënt van onze bank, deze show wilt bezoeken, zijn wij bereid de entreekosten na overleg ging van het entreebewijs te vergoeden. De nieuwe reisgidsen voor de wintervakantie zijn binnen. Het lijkt vroeg, maar wie zich nu alvast oriënteert zit straks goed. Wordt het zonnen in Eilat of de sneeuw in Scandinavië. Met een groep of individueel? Loopt u gerust even bij een van onze boekingskantoren, Leunen, t Ysselsteyn of Wanssum, binnen. Wij staan voor u klaar. Mk

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 2