Snelle 2-0 voorsprong uit handen gegeven Door L.S. KEES. 5e klasse P - Voor eigen publiek had 'ut Twed' de eerste zege van het seizoen kunnen begroeten. Een vroege 2-0 voorsprong was jammerlijk genoeg geen goede bodem voor een broodnodige overwinning. De geplaagde formatie van coach Geert Stiphout begon de wedstrijd hoe het altijd zou moeten: fel en doelgericht. Dit resulteerde dan ook dat na 8 minuten al een 2-0 voorsprong op het nog te bouwen scorebord prijkte. Beide goals gescoord door de voor het eerst weer meespelende spits Sander. Wie stiekum aan een walk-over zat te denken, had beter niet naar Wanssumse kermis kunnen gaan. Voorsprong Ut Twed wist zich namelijk absoluut geen raad met dit wedstrijdverloop. De felheid werd ingeruild voor chaotisch voetbal waarbij veel persoonlijke duels verloren gingen. Leunen creerde zich hierdoor kansen en wist hieruit warempel twee keer te scoren. Hiermee was de voorsprong als sneeuw voor de zon verdwenen: 2-2. Hven leek het erop dat Castenray de draad weer oppakte nadat het meteen daarna weer op voorsprong kwam door een mooi doelpunt van wederom Sander uit een voorzet van Xavier. Ook dit was maar voor even want goed vier minuten later werd Leunen een terechte penalty toegekend. De goed keepende Roel was helaas kansloos.Met deze 3-3 gelijke stand werd de kleedkamers opgezocht. Gelijkspel Na de thee waren er kansen over en weer. Maar een doelpunt wilde niet meer vallen. Het bleef dus bij een verdiend gelijkspel. Castenray verdubbelde hierdoor zijn punten naar maar liefst twee uit vijf. Lastig Volgende week wacht weer een lastige klus in de klasse die geen gemakkelijke klussen heeft. Tegen SSS begint in alle vroegte de wedstrijd. In O ver loon wordt er gestart om 10.00 uur. 'lot volgende week in Overloon. oppas in huis 40 uur in de maand tel. 571945 - 18 CASTENRAY 2 - LEUNEN 4 3-3 Doelpunten: 5. Sander Dinghs 1-0; 8. Sander Dinghs 2-0; 16. Leunen 2-1; 3 1Leunen 2-2; 31Sander Dinghs 3-2; 35. Leunen 3-3. Aantal toeschouwers: 14. Opstelling: Roel Hoeymakers; Jan Houwen, John Marcellis, Joep Willemsen, René Arts; Xavier VVeys, Roger Weys (75. Freek Kuypers), John Reynders; Sander Dinghs, Marcel Dinghs Tz, Luc Strijbos. GEVRAAGD Castenray 2 pakt punt

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 18