CASTENRAY STUNT TEGEN G.F.C. D.I.S. 15 Vooraf zal niemand zijn geld hebben durven zetten op een Castenrayse overwinning. Want. zo werd verwacht, de (ex) 4e klasser Grubbenvorst zou naar alle waarschijnlijkheid wel een maatje te groot zijn voor S. V.C. ISommigen durfden zelfs te spreken over 'de schade beperkt houden'. Deze zullen vreemd opgekeken hebben toen na 90 minuten voetbal Castenray al juichend het speelveld verliet. Het 'grote' Grubbenvorst was door Castenray verslagen .3-2 waardoor Castenray zijn rol als 'underdog' voorlopig wel even kwijt zal zijn. Wat de uitslag niet doet vermoeden is dat Castenray zeer onwennig begon aan zijn derde competitieduel. Blijkbaar was er veel respect voor de mannen uit Grubbenvorst want Castenray trok zich vrijwel meteen op eigen helft terug en liet G.F C. het spel dicteren Even leek het er zelfs op dat het een soort kat en muis spel zou worden toen als donderslag bij heldere hemel Castenray ineens de leiding nam. Een foute pass in de verdediging van G.F.C. werd door Ivan opgepikt die dit kleine slordigheidje genadeloos afstrafte l-O. Toch scheen Castenray door deze meevaller weinig terug te winnen van zijn zelfvertrouwen waarmee het deze competitie begonnen was. Want nog geen kwartier later had G.F.C. al weer orde op zaken gesteld. Een fraaie vrije trap en een cadeautje van Rene (die in eigen doel kopte) maakte een einde aan het dagdromen van de blauw-witten. Als op dat moment G.F.C. er nog een doelpunt bij had geprikt was Castenray waarschijnlijk voor de bijl gegaan Maar het tegengestelde gebeurde. Een wonderbaarlijke corner van Wilbert, die ook vorige week al doeltreffend was, zeilde op miraculeuze wijze het Grubbenvorster doei in 2-2 waarmee Castenray eindelijk wakker geschud bleek want vanaf dit moment begon het beter te lopen bij de blauw-witten en scheen de hoop op een goede afloop gestegen te zijn. Deze lijn zette zich vervolgens in de tweede helft voort Meer en meer leek Castenray zelf er in te gaan geloven dat het G.F.C. zou kunnen verslaan. De mouwen werden opgestroopt en Castenray zou zijn huid duur gaan verkopen. Want in de 70e minuut nam Castenray opnieuw de leiding. Een slimme pass van Björn bracht (van zomaar alleen voor de keeper en wederom maakte lvan geen fout3-2. Met een enorme gretigheid en werklust stelde Castenray vervolgens zijn 3 punten veilig. Daarbij had het zelfs de kans op 4-2 maar Rene had net te weinig geluk. Hoe dan ook, de overwinning was een feit en Castenray mocht voor de tweede keer 3 punten bijschrijven. En als je nu in de krant naar de ranglijst kijkt moetje toch een beetje glimlachen: Castenray gedeelde eerste in de 5e klasse. Komende zondag kan Castenray de koppositie echt pakken als het speelt tegen medekoploper B E. V.O.. Wie niet waagt die niet wint

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 16