Fanfare Dorpsklank Aan de inwoners van Castenray Financiële rondgang Reeds voor de twintigste keer zullen bestuur en leden van fanfare Dorpsklank binnenkort bij uw aankloppen voor een financiële bijdrage aan onze vereniging. Deze financiële rondgang wordt vandaag, donderdag 18 september gehouden, vanaf 19,00 uur. Eerst zal het gehele korps een muzikale rondgang maken door de kern van het dorp. Daarna wordt in de buitenwijken aangebeld, dit keer zonder de bekende muziekwagen. Enerzijds vanwege de invallende duisternis, maar ook vanwege de nog steeds geldende varkenspestproblemen. In deze Schans treft u een envelop aan waarin u uw bijdrage kunt stoppen. Deze wordt dan in de loop van de avond bij u opgehaald. Natuurlijk is het ook mogelijk uw gift over te maken op bankrekeningnr. 1387.06.158 t.n.v. Fanfare Dorpsklank o.v.v. "gift rondgang". De reden dat we u vragen om financiële ondersteuning ligt natuurlijk in het feit dat onze fanfare een dure vereniging is. Denk aan het onderhoud en regelmatige vervanging van muziekinstrumenten, het onderhouden van de uniformering en de dirigentenkosten. Ook voor vervanging van het verenigingsvaandel wordt momenteel gespaard. De opleiding vraagt de nodige financiële offers. Het afgelopen jaar is met succes een extra impuls gegeven aan de leerlingenopleiding: er werd een gratis proefcursus aangeboden aan kandidaat-muzikanten en tevens werd een flink deel van de opleidingskosten aan de Muziekschool Venray door de fanfare betaald. Datzelfde beleid zal ook dit jaar gevolgd worden. Dit alles kost natuurlijk veel geld. Naast de subsidie van de Gemeente Venray en de contributie die de leden opbrengen, is de jaarlijkse financiële rondgang daarbij voor ons onontbeerlijk. In het verleden hebben we steeds met succes een beroep op uw medewerking in deze kunnen doen. We hopen dat dat ook nu in 1997 het geval zal zijn. We danken u reeds bij voorbaat voor de medewerking en ondersteuning. Bestuur Fanfare Dorpsklank Castenray. Leden Fanfare: Vandaag, donderdag 18 september, bijeenkomst om 18.45 uur bij De Wis voor muzikale rondgang door het dorp, van 19.00 uur tot 20.00 uur. aluminium ramen en deuren - kunststof ramen en deuren - schuifdeuren - veranda s Horsterweg 315811 AA Castenray, tel. 0478-571481fax. 0478-571443

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 5