CASTENRAY TEVREDEN MET GELIJKSPEL Uw tuin verdient dezelfde aandacht als uw woning Tuincentrum A. van Soest 11 S.V.C. is er in geslaagd om in het tweede competitieduel tegen America het vierde punt binnen te halen, iets waar menigeen vooraf voor zou tekenen. Toch zijn het de tegenstanders als D.I.S. en America waar de punten vandaan gehaald moeten worden, want met alle respect, het echte werk is nog niet begonnen. Castenray zal het anders aan moeten pakken tegen de 'groten' dan het afgelopen zondag deed. Waar het voornamelijk aan lag was, om wat voor reden dan ook, het geloof in een goe de afloop. Daardoor gingen de kopjes veelal hangen en ontbrak net dat beetje inzet Castenray begon sterk en werd enkele malen gevaarlijk via Ivan en Ed. Na dit offensief kreeg Ameri ca de zaak in handen en werd de Castenrayse verdediging tegen de 16-meter gedrukt Naarmate de wedstrijd vorderde hing een tegengoal meer en meer in de lucht. Die kwam dan ook na een slim uit gelokte vrije trap een meter of 18 voor het doel. Doelman Rob wa3 de muur nog waterpas aan het zetten toen de snel genomen vrije trap in de touwen verdween. Dit gaf nog eens een dip in het toch al aangetaste zelfvertrouwen. De resterende 15 minuten van de eerste helft hield Castenray stand en bleef de schade beperkt. Op zo'n moment is het goed om even te kunnen pauzeren. Even alles op een rij zetten en de handel weer oppeppen. Dat bleek afgelopen zondag in ieder geval gelukt te zijn. De blauwwitten herstelden zich redelijk, alhoewel het vertoonde spel tegen D.I.S. bij lange na niet gehaald werd. Maar met name de verdedi ging kreeg meer grip op de Americaanse aanval en het middenveld won meer duels Het bleef echter een rommelige wedstrijd met heel veel onderbrekingen vanwege een scheidsrechter die al floot voor dat de overtreding gemaakt werd. Ongeveer twintig minuten voor tijd kreeg S.V.C. wat het steeds meer verdiende. Een Castenrayse aanval leek eigenlijk al niet meer gevaarlijk toen de achterhoede van de geelzwarten problemen kreeg met het wegwerken van de bal. Min of meer onverwachts rolde het balletje richting de mee opgekomen Willy die door de benen van de doelman van dichtbij raak schoot: 1 -1. Als het niet lukt om zelf kansen te creëren dan maar cadeautjes aannemen. De rommelige eindfase bracht Castenray zowaar bijna de overwinning. Jos Heidens vond de doelman op zijn weg en een goede poging van Björn werd door een verdediger van de lijn gehaald. Daarmee zou Castenray toch wat teveel gekregen hebben en eindigde de sportieve wedstrijd terecht in een gelijkspel. Zondag wacht een compleet onbekende tegenstander: het Grubbenvorster GFC. We weten waar het ligt, maar dan is zo'n beetje alles gezegd. Gezien het verleden van GFC mag gerekend worden op een tegenstander met veel ervaring in de hogere afdelingen. Als Castenray echter met een andere instelling het veld betreedt dan afgelopen zondag en uitgaat van eigen kunnen is het zeker niet zon der meer kansloos. ONTWERP, ADVISERING, AANLEG en RENOVATIE van tuinen. Winterharde vaste planten en sierheesters. Enorme sortering rotsplanten. Diverse soorten rotsstenen, potgrond, turfblokken, boomschors enz. Elke dag geopend van J_3.00-J 7J30uur_ 's maandags gesloten DIS Geijsterseweg 18 5807 AV Oostrum tel. 0478 - 583 395 .T'l j vMT-l"'!'''

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 11