L.V.B. fl - 15 - sept. jl. zijn we weer fris van start gegaan 10.00 uur Gymmen Hallo dames, Vanaf woensdag 10 met gymmen. Onder leiding van Dorothe Marcellis-van Daal zijn we van 9.15 tot 10.15 uur druk bezig met onze spieren e.d. Kom gerust eens kijken, of nog beter, doe eens een keer mee, want de groep kan wel wat versterking gebruiken. Voor opgave en/of inlichtingen kunt u terecht bij Annie Lenssen, tel. 571839. Dus, elke woensdag van 9.15 tot 10.15 uur gymtijd! Uitstapje 16 september a.s. Op dinsdag 16 september a.s. gaan we weer op stap met de bus. Programma 8.30 uur vertrek vanaf de kerk Castenray aankomst Airport Maastricht. Na ontvangst met koffie en vlaai krijgen we een introductie over de geschie denis van de luchthaven; daarna excursie op lucht haventerrein. U krijgt uitleg over o.a. Eurocontrol, spuithangars, beveiliging, scholing enz. einde excursie; vertrek naar Maastricht brunchbuffet in "Hoeve de Zonnehof" in Amby; aan sluitend korte rondrit door Maastricht vertrek naar Hechtel-Ekselvia mooie route aankomst chocolaterie Anmadis, ook wel de Dikke Bak ker genoemd. Onder het genot van een kopje koffie, krijgt u een ludiek programma aangeboden. Na afloop is er vrijblijvend gelegenheid tot aan koop. Dit kan zowel met Nederlands als met Belgisch geld. vertrek naar restaurant "De Oude Smidse" te Baexem. diner terugkomst in Castenray voor deze reis inclusief entrees, brunch en diner, vlaai bedragen f 65,- per persoon, af van het aantal deelnemers, dus met een volle bus wordt de prijs aangepast!Geef je dus snel op, liefst voor 15 sept. a.s. bij Mariet Hendrix, tel. 571792. Doen!!!! 12 12 00 30 14.45 16.00 uur uur uur uur uur uur uur 17.30 18.15 21.00 De kosten koffie en Dit hangt THEMA AVOND DE NOTARIS Op 24 SEPTEMBER a.s. zal Notaris Paantjes een thema avond ver zorgen in "De WIS" Aanvang: 20:00 uur. U kunt tijdens deze avond uw vragen kwijt over: Erfenis, Schenking, Hypotheken, Samenwonen, eigen bedrijf etc. MOTORRIJDERS VAN CASTENRAY Het is weer bijna zover; volgende week, zondag 21 september, gaan we weer toeren. Ga dus snel poetsen, smeren, oliën, enz, zodat je dan gezellig mee kunt rijden. Meer info in de Schans van volgende week. 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 15