CASTENRAY KENT UITSTEKENDE COMPETITIESTART 11! P.S.Z. STEKSKE - 13 - Dinsdag 16 sept a s. is er geen peuterspeelzaal i.v.m het uitstapje van de L V B Vanaf donderdag 18 sept kan men op de peuterspeelzaal de foto's van het uitstapje bekijken en evt. bestellen. Ouders, waarvan de kinderen nu naar de basisschool gaan, kunnen op de dinsdag of donderdagmorgen gerust een keertje binnen lopen om de foto's te bekijken De foto's liggen t/m donderdag 25 sept op de P.S.Z. Op maandag 29 sept hebben wij een Earnv Learnv avond georganiseerd in de "Wis". Op deze avond wordt degelijk speelgoed gepresenteerd voor kinderen, men kan op deze avond ook speelgoed kopen Deze avond is bestemd voor alle ouders van kinderen van 0-4 jaar of een van de ouders met een introducé. Houd deze datum alvast vrij. Graag opgeven voor 18 sept bii een van de leidsters: Agnes Kuypers tel. 571426 Mariet Strijbos tel. 571678 Hanneke Dinghs tel. 571823 Tilly Versteegen tel. 571401 Na een aantal goed verlopen oefenduels mocht het gepromoveerde Castenray afgelopen zondag zijn eerste competitiewedstrijd spelen in de 5" klasse. Het eveneens gepromoveerds D I S. was de tegen stander en werd op een 3-0 nederlaag getrakteerd. Oirio mocht van geluk spreken dat Castenray het vizier niet op scherp had staan anders was de score aanmerkelijk hoger geworden. Castenray was er zich van bewust hoe belangrijk een eerste competitiewedstrijd is, want D I S werd meteen met de rug tegen de muur gezet. Al binnen tien minuten had S.V.C. de wedstrijd beslist kun nen hebben. Uit drie goede kansen werd slechts één keer gescoord. Na een misser van de Oirlose doelman kwam de bal voor de voeten van Ivan die wel raad wist met deze kans: 1 - 0. Verder spatte een pegel van Ed op de lat en kwam wederom Ivan oog in oog met de doelman. Na deze zinderende start kwam Oirio enigszins in de wedstrijd en probeerde met enkele afstands schoten Rob het leven zuur te maken. Castenray had echter zijn defensieve zaken goed geregeld en bleef eenvoudig op de been. Na de thee was Castenray de best combinerende ploeg. Maar omdat de score niet hoger werd moest er goed worden opgelet bij Oirlo's balbezit. Zo ontstond er voor de vele toeschouwers een spannende wedstrijd met eenrichtingsverkeer naar het D.I.S.-doel. Het mooiste moment van de wedstrijd kwam na ongeveer tien minuten toen het Oirlose doel in een schiettent veranderde. Achtereenvolgens Ed (paal), Jos H. (tegenstander) en een schitterende volley van Ron brachten net niet het gewenste re sultaat. Even later was het eindelijk wel raak toen Ed handig van zijn tegenstander wegdraaide en raak schoot :2 - 0. Al het Oirlose verzet was gebroken en de blauwwitten combineerden naar harte lust. Onder leiding van uitblinkende libero John werd aanval na aanval opgezet en enige tijd later wist Ivsn met een mooi schot de doelman voor de derde keer te passeren: 3-0. Oirio leek rijp te zijn voor de slachtbank maar de vele mooie aanvallen werden niet afgemaakt. Ed schoot nog maar eens een keer op de lat en Ronnie kopte een voorzet rakelings naast. Zo bleef het helaas bij 'slechts' 3-0 maar de eerste belangrijke punten zijn in ieder geval binnen. Zondag mag Castenray het gaan proberen tegen America. Een mooie tegenstander waar in het ver leden flink geknokt is om de punten. We hopen dat de blauwwitten hun sterke start kunnen voortzet ten. DIS

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 13