DORPSRAAD - 9 - De eerstvolgende openbare dorpsraadvergaderin^ is 24 aug. as. in cafe HesenWe beginnen om 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom op deze eerste vergadering na de vakantie. Notulen openbare dorpsraadvergaderina dd 30-06-1997 1Qpeni na De voorzitter opent de vergadering en heet een leder welkom. 2. Notulen dd. 26-05-1997. ♦Hesjes voor de schoolkinderen t.b.v. de verkeersveiligheid we wachten nog op antwoord van de gemeente en/of de politie. ♦Het GFT-afval is nog niet opgehaald; de berg groeit gestaag. ♦Er 1s kontakt geweest met de gemeente over de bek!inkering van Leikeswei: groot onderhoud geschiedt volgens een opgesteld schema, klein onderhoud wordt na het melden opgenomen In de planning. ♦De gemeente 1s bezig het groenonderhoud nog eens op een rij te zetten; zolang blijft alles bij het oude. ♦We besluiten een Oranje-comite op te richten, werving en meer informatie vla "de Schans." 3. Verslag werkgroepen. ♦Bestemmingsplan. De uitgifte van de percelen geschiedt niet door loting maar door de volgorde van inschrijving. ♦B W bezoek. Geringe belangstelling door: magere agenda, varkenspest- problematlekvergadering in juni i.p.v. het voorjaar. De kermisreakt1e van B W was het gespreksthema na de ver gadering; er 1s zelfs een krantear11 kei aangewijd. ♦Centrumplan De pleintjes zijn op de verlichting na, zover afgehandeld. Het gebied rondom de kerk komt t.z.t. aan de beurt. ♦Wandel route. Onder grote belangstelling is de wandelroute "Caselse Vennen" geopend. Kenmerk van de route: ruig - nat - moeilijk Ingekomen stukken en mededelingen. -Definitief besluit ontgrlndlng "de Diepellng" -Bijeenkomst extra vergadering 1n "de Wis" -Het aanduidingsbordje "sportvelden" komt -Robert zal informeren hoe de jeu de boulesbaan aan Castelostraat 1s te verbeteren en te promoten. 5. Rondvraag. ♦Het speelveld aan de pastoor Verheggenstraathet trapveldje 1s ongelijk, speeltoestellen zijn aan vervanging toe en er moet nieuw zand in de zandbak. -We laten 'n offerte maken voor verbetering van het trapveldje. Nieuw zand kan bij de gemeente gevraagd. Slechte en versleten toestellen worden door de gemeente verwijderd en niet ver vangen tot een nieuw beleid is ontwikkeld. D1t n.a.v. de eisen die aan speeltoestellen worden gesteld en de aansprake- 11jkheid ♦Is het bekend wanneer de wegbermen worden gemaaid? -Het maaien gebeurt in het najaar.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 9