Fanfare Dorpsklank 1977-1997 I Zomerfestijn 97" I Zondag 14 september Gemeenschapshuis DeWis Castenray 11.30 uur tot 18.00 uur Met gezellige muziek en smakelijke brunch1 Op zondag 14 september a.s. organiseert Fanfare Dorpsklank het Zomerfestijn 97. Dit jaar staat het programma mede in het teken van het 20-jarig bestaan van onze fanlare. Dat komt tot uitdrukking in het Concert waarmee dit Zomerfestijn geopend wordt. Daaraan werken mee: Fanfare Dorpsklank Castenray o.Lv. RLebens en Mannenkoor DSM Research Geleen o.Lv. G. Ruyters en m.m.v. pianiste Monique Offermans. Het 60 leden tellende koor is opgericht in 1951 en bestaat uit werknemers van het gelijknamige chemie-concem uit Zuid-Limburg. Het koor verzorgde reeds vele concertreizen in o.a. Oostenrijk, Zwitserland, Duitsland en Luxemburg en werkte samen met bekende solisten als Maijon Lambriks en Rudolf Schock. Beide muziekverenigingen zullen, naast een eigen muzikaal blok, ook twee muziekwerken gezamenlijk uitvoeren. Het belooft een bijzonder leuk geheel te worden, geen zware en moeilijk in het gehoor liggende muziek, maar aangename luistermuziek die volgens ons iedereen leuk vindt! Het concert begint om 11.30 uur en duurt tot 13.00 uur. De toegang is gratis. Dan is het tijd voor een smakelijke en goed verzorgde brunch, inclusief warme gerechten. De tafel wordt voor u in De Wis gedekt, dat spaart thuis werk en is wel zo gezellig. Eenieder kan deelnemen aan deze brunch, van 13.00 uur tot 15.00 uur. Niet alleende concertgangers, maar ook mensen die niet naar het concert gaan, maar wel willen biunchen zijn welkom. 10 Deelname aan de brunch kost f17,50 per persoon. Kinderen beneden 7 jaar gratis, tot en met u jaar f.7,50. Om alles goed te kunnen voorbereiden is het voor ons natuurlijk nodig te weten op hoeveel gasten we mogen rekenen. Daarom moet u zich voor deelname aan de brunch opgeven Dat kan door een opgave-formulier in te vullen en in een gesloten envelop te bezorgen bij een van de Comité-leden. Graag vóór 24 augustus a.s Om 14.00 uur begint het optreden van het orkest "Toedem" (PHuys c.s) het welk tot 18.00 uur voor gezellige sfeermuziek zal zorgen. Tevens gaat om 15.00 uur het Rad van Avontuur draaien, met aardige prijzen en een vakkundige presentator in de persoon van Hay Philipssen. De jeugd kan zich intussen in de hal van het gemeenschapshuis vermaken waar een aantal leuke spellen staan opgesteld. Kortom: we willen u hiermee een mooie zondag aanbieden, met uitzondering van de oruncn geheel gratis, en geschikt voor het hele gezin. Organisatie-comité Fanfare Dorpsklank Henk Kleeven, Wiel Dinghs, Piet van Wegberg

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 3