DorpsblLad voor Castenray ZESKAMP Redactie-adres: Castelostraat 11 571569 Nr. 28 Inleveren kopij vóór dinsdag 19.00 uur 10 juli 1997 Geachte Zeskampvrienden en -vriendinnen Het zal wellicht al tot jullie zijn doorgedrongen dat de zeskamp van 1997 is afgelast en niet meer opnieuw zal worden vastgesteld! Op de vergadering van dinsdag 1 juli jongstleden, werd ons als organisatie-comité duidelijk, dat er momenteel een zeer onzekere situatie ten aanzien van de varkenspest heerst in Castenray. Met name de ploeg van de F.C. K.O. kende teveel vraagtekens en zou hoogstwaarschijnlijk sterk verzwakt aan de start zijn verschenen. Bovendien hebben wij ons afgevraagd in hoeverre het gepast is een zeskampfeest te vieren, terwijl een groot aantal mensen tot de oren in de zorgen verkeert. Dit alles in overweging nemende heeft uiteindelijk geleid tot de in de bovenstaande regels vermelde beslissing de zeskamp af te gelasten Binnen het comité bestond hierover geen verschil van mening. Ook de aanwezige coaches toonden volledig begrip voor ons standpunt. Het moge overigens duidelijk zijn, dat wij als organisatie-comité de afgelasting uitermate betreuren, maar ook inzien dat dit in het geheel niet opweegt tegen het enorme leed en de onzekerheid, waarmee de varkensboeren momenteel geconfronteerd worden! Vanaf deze plaats wensen wij alle betrokkenen dan ook heel veel sterkte en wijsheid toe de komende tijd! Het organisatie-comité wenst iedereen een prettige vakantie - voorzover nog niet gehad - en wie weet tot volgend jaar op de enige echte Casselse dorpszeskamp!!! John Versteegen Danny Wismans Hanny Dircks Karin Jacobs Caro Versteegen Christjan Broere

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 1