Fanfare Dorpsklank j Mededeling: cls. zaterdag geen oud papier mm Mededeling: donderdag 26 juni geen financiële rondgang Repetitie Donderdag 26 juni geen repetitie. Eerstvolgende repetitie op donderdag 3 juli,aanvang 20.00 uur. Ledenwerving/opleiding/muziekschool Op dinsdag 1 juli a.s. brengt een delegatie van de fanfare een bezoek aan de basisschool. Van 9.00 u tot 10.00 u zal voor de groepen 5 t/ra 8 een demonstratie gegeven worden van een aantal instrumenten, worden enkele stukken gespeeld en wordt er informatie gegeven over opleidingsmogelijkheden De kinderen krijgen een brief mee naar huis met o.a. informatie over een gratis proefcursus die, in samenwerking met de Muziekschool Venray, na de grote vakantie in Castenray wordt gegeven. Meer informatie is te verkrijgen bij P. van Wegberg. Als gevolg van de varkenspest en het risico van verdere verspreiding van deze ziekte is er a.s. zaterdag 28 juni geen inzameling van oud papier. We hopen dat u begrip heeft voor deze maatregel.De eerstvolgende inzameldag zullen we zo spoedig mogelijk bekend maken. Bestuur Fanfare Dorpsklank Eveneens als gevolg van de heersende varkenspest in onze directe omgeving, is besloten de jaarlijkse financiële rondgang die vandaag 26 Juni zou plaatsvinden, tot een nader te bepalen datum uit te stellen. Dit om elk risico van verspreiding van de ziekte door het huis-aan-huls bezoek uit te sluiten. Bestuur Fanfare Dorpsklank aluminium ramen en deuren - kunststof ramen en deuren - schuifdeuren - verandas Horsterweg 315811 AA Castenray, tel. 0478-571481, fax. 0478-571443 -3-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 3