10 - naar de Provincie gaan. De gemeente is gestart met het maken van het rioleringsplan. De percelen-uitgifte start op z'n vroegst in november. *B W bezoek. De rode draad deze avond is 1eefbaarheid in de dorpen". Tijdens het bezoek wordt het gerenoveerde Castenrayse centrum geopend; het geheel is mede door de gemeente gefinancierd. ♦Centrumplan De zonnewijzer is schoon en kan herplaatst. De Lollebeekweg krijgt nog een nieuwe grintlaag. ♦Wandelroute Castenrayse Vennen. Op zondag 22-6 wordt de route officieel geopend en wordt de naam bekend gemaakt. 5. Ingekomen stukken enmededelingen -Structuurplan: ruimte voor de toekomst en het uitvoerings programma. -Voorjaarsnota van de gemeente. 6. Rondvraagj_ ♦In Oirlo is een onderzoek gedaan naar de veiligheid in en om de woning, specifiek voor ouderen. Is dit iets voor dorps raad Castenray? -Eventuele voorstellen na het lezen van het rapport. ♦De vorige vergadering is afgesproken dat we uiterlijk om 23.00 uur willen stoppen, denken we aan de tijd? -Jazeker ♦Een opmerking in het kader van leefbaarheid op de dorpen: "Er was weinig animo voor het concert van de fanfare". -Tsja, er was nogal wat georganiseerd die zaterdag. 7. Sluiting. De voorzitter bedankt een ieder voor zijn/haar inbreng en sluit de vergadering. Tot besluit willen wij nog even vermelden wie er zitting hebben in de dorpsraad Castenray: Steph Lintzen Tiny Claessens Diny Peeters Agny Classens Truus Tacken Robert Cox Wim Heijnen Thei Seijkens Herman Theeuwen Horsterweg 25 voor Horsterweg 40 penn Castenrayseweg 30 secr Roland 1 1 i d Lollebeekweg 39 lid Castelostraat 10 lid Leikeswei 2 lid p. Verheggenstraat 37 lid p. Verheggenstraat 9 lid 3)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 10