1 Fanfare Dorpsklank JENNISKENS Meubelstoffeerderij IK Repetitie Donderdag 19 juni repetitie in De Wis, aanvang 20.00 uur. Peeltoernooi Afgelopen zondag nam onze fanfare deel aan het Peeltoernooi te Overloon. Onder leiding van dirigent Rene Lebens werden twee werken ter beoordeling uitgevoerd Het jurylid Norbert Nozy uit België beoordeelde het optreden met het predikaat "goed". Een uitstekende prestatie dus, die onze muzikanten leverden Zeker gezien het feit dat slechts een drietal repetities zijn gehouden na terugkeer van de van een ziekte herstelde dirigent. Een compliment en felicitatie is vanaf deze plaats dan ook zeker op zijn plaats! Financiële rondgang Donderdag 26 juni a s. vanaf 18.30 uur. Start bij DeWis met het gehele korps door de kern van het dorp. Aansluitend met zoveel mogelijk op de "muziekwagen" om de buitenwijken af te gaan. Ledenwerving/opleiding/muziekschool Op dinsdag 1 juli a.s. brengt een delegatie van de fanfare een bezoek aan de basisschool. Van 9.00 u tot 10.00 u zal voor de groepen 5 t/m 8 een demonstratie gegeven worden van een aantal instrumenten, worden enkele stukken gespeeld en wordt er informatie gegeven over opleidingsmogelijkheden. De kinderen krijgen een brief mee naar huis met o.a. informatie over een gratis proefcursus die, in samenwerking met de Muziekschool Venray, na de grote vakantie in Castenray wordt gegeven. Meer informatieis te verkrijgen bij P. van Wegberg. Mededelingen/agenda donderdag 26 juni financiële rondgang; dinsdag 1 juli bestuursvergadering; donderdag 17 juli laatste repetitie voor de vakantie; zondag 14 september Zomerfestijn 97, met o.a. concert; AUTO MOTOR RIJSCHOOL Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk lesl Tel. 0478-571876 H.M. Sar is Hombergstraat 1 5963 AJ Hegelsom Tel: (077) 398 55 38 Uw oude meubelen ais nieuw, keuze uit div. stoften, leder en kunstleder s

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 5