KORFBAL C Vicrvf-nl L>y nasty - 3 - De aspiranten 2 hebben op 11 juni a.s., woensdagavond, afsluiting van het seizoen. Jullie worden om half 7 op de fiets verwacht bij de kerk Om 21.00 uur zijn we weer thuis. Groetjes Chantal - Angelique - Hanny. Korfbalni euws Het zal niemand ontgaan zijn, er stond wat te gebeuren bij korfbal Castenray Enkele maanden geleden werd duidelijk dat er te weinig meiden overbleven voor een zelfstandig seniorteam. In een vrij korte tijd moest er een oplossing gevonden worden. Het korfbal bestuur heeft meerdere malen met de Castenrayse speelsters overlegd. Om de mogelijkheid tot korfballen in stand te houden, zijn we een samenwerking aangegaan met DIS. De keus is op DIS gevallen omdat we van dezelfde accomodatie gebruik maken. DIS heeft voor het komende seizoen 2 seniorenteams, maar ook bij deze vereniging is de toekomst onzeker. Deze samenwerking geldt vooralsnog alleen voor de seniorspeel sters De korfbalbond heeft een harde eis: alle speelsters moeten op de spelerslijst van DIS staan, dus ook de Castenrayse speelsters. Om iedereen te laten wennen aan de samenwerking is afgesproken dat het seizoen '97-'98 een overbruggingsjaar wordt. Dit seizoen zullen alle Castenrayse speelsters samen blijven in DIS 2, met de afspraak dat alle 3 de teams elkaar uithelpen. In het lopende seizoen hopen we de samenwerking verder uit te bouwen Tot slot nog even dit: er is een nieuwe gezamenlijke trainer gevonden. Zijn naam is Thijs Verlinden. Wij hopen op een goeie samenwerking en een mooie toekomst. Iedereen veel korfbalplezier oVA special/t-ot- Korfbalbestuur DIS en Castenray. 'M tw 1-5C 1 .Keuken open Dinsdag t/tri Donderdag I '3C uu: 1.1 II 22 00 uur Vrijdag Zaterdag S zondag 11 30 uui t/m 23 00 uur Mu.indag gesloten mils feestdag Restaurant Oritmtiil l^yrwxsty Horsterweg 53. 5811 AR Castenray lelefoon-Fax 0478-571424

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 3