DORPSRAAD - 2 - De eerstvolgende openbare dorpsraadvergadering is 26-05 a.s. in cafe Hesen. We beginnen om 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom om deze vergadering bij te wonen. Agenda: 1. Opening 2. Notulen dd. 28-04-1997 3. Verslag dorpsradenover1 eg 4. Verslag werkgroep bestemmingsplan B W bezoek 17 juni cent rumplan enquete "woningbehoefte Castenray" 5. Voorontwerp structuurplan Venray pCD 6. Ingekomen stukken en mededelingen 7. Rondvraag 8. Sluiting. Notulen openbare dorpsraadvergadering dd. 28-04-1997. De voorzitter opent de vergadering en heet een ieder welkom. 2. Notulen dd. 24-03-1997. ♦Er blijven w.s. geen klinkers over bij de herinrichting van het centrum die we zouden kunnen hergebruiken bij de school. ♦22 Juni is de opening van de wandelroute. ♦Er staat een prullenbak bij de school; de prullenbak aan de Lollebeekweg staat er weer. ♦Het GFT-afval aan de Rietweg is verbrand, de resten zijn nog niet opgeruimd. ♦Dorpsraad Castenray heeft een protest ingediend n.a.v. het gemeentelijk voorstel de grondprijzen te verhogen; de gemeente blijft w.s. bij haar voorstel. ♦Wim informeert nog eens over het dichten van de gaten in de beklinkering Leikeswei. ♦Het struikgewas aan de Oirlose Heide is eigendom van de gemeente. Het wordt bekeken en zonodig volgt er aktie. 3. Verslag do_r_psradenover 1 eg Er zal F 78.000,= worden gestort in het dorpenfonds, geld voor projekten t.b.v. dorpsverfraaiingHet dorpenfonds is voor de 10 kerkdorpen en de 3 grote wijken. 4. Jaarvergadering. De belangstelling was matig; w.s. is de opzet niet aantrekke lijk. Dit jaar heeft de dorpsraad gekozen voor een thema, het jaarverslag wordt gepubliceerd in de Schans. 5. Inspraakverordening Voorheen was dit de 18-puntenlijsthierop staan punten waar voor de gemeente verplicht is advies te vragen aan de dorps raden. Nieuwe elementen zijn stads- en dorpsvernieuwing en cultuur 6. Verslag van de _d iverse werkgroepen. Bestemmi ngsplan De uitslagen van de grondboringen zijn goed. J 'j

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 2