- 17 - Casnteray heeft een extra mogelijkheid gekregen om te promove ren naar de 5e klasse. Hiervoor wordt waarschijnlijk 1 wed strijd gespeeld en mogelijk 2 wedstrijden. De eerste wedstrijd staat vast op donderdag 22 mei aanvang 19.00 uur. GVCG - Castenray De plaats waar deze gespeeld wordt is nog niet bekend (dinds- dag 18.00 uur). Wel staat vast dat dit op een neutraal terrein gebeurt Voor verdere informatie kunt u kijken bij Cafe Hesen. d.d. 24 mei 1997 De Teams Team A Thijs Arts Ed Classens Martijn Direks Jos Heidens Leon Strijbos Björn Vroemen Rob Weijs Caro Versteegen Team C Jos Derix Marcel Dinghs (TZ) Rene Duijkers Freek Kuijpers Luuk Strijbos Roger Weijs Freek Wismans Team B Paul Büddiger Marco Classens Twan Fleurkens Roel Hoeymakers Jan Peeters Frank Weijs Denny Wismans Leo Jakobs Team D Marcel Dinghs (GZ) Sander Dinghs John Marcellis Ron van Osch John Versteegen Steffan Weijs Jan Emonts De Regels Er wordt gespeeld met 6 spelers en 1 keeper. Wedstrijdduur is 30 min, na 15 min wisselen van speelhelft Speelveld is circa 64 meter bij 34 meter. Er mag van alle afstanden gescoord worden. Keepers heeft aparte "16 meter" waarin normale regels gelden. Er worden geen inworpen maar intrappen op de lijn gemonen daar waar de bal uit was. Buitenspel: zelfde regeling als bij normaal voetbal. Puntenverdeling en winnaar: Bij winst heeft men 3 punten, gelijk spel 1 punt en bij ver lies 0 punten. Er wordt in 1 pule gespeeld. Alle teams spelen tegen elkaar. Het team welk de meeste punten heeft na 3 wedstrijden heeft gewonnen. Is dit bij 2 of meer teams gelijk dan telt het Programma

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 17