SVC SENIOREN KORFBAL AFSLUITING SEIZOEN '96 - '97 - 13 - Inmiddels is duidelijk geworden welke plaats de teams op de ranglijsten hebben behaaldDe senioren 1 van de voetballers hebben helaas te vroeg af moeten haken in de nacompetitiedus de kracht die hiervoor gespaard werd zal allemaal gebruikt worden voor deze jaarlijkse afsluiting. Voor de korfbalsters is het niet alleen een afsluiting van het seizoen, maar tevens een afscheid van de blauwe kleuren die samenhangen met SVC. Volgend seizoen spelen ze onder DIS, echter wel in een team met enkel Castenrayse dames. Om 1515 uur zal het eerste fluitsignaal door de ether galmen voor de aanvang van de 1* wedstrijd. De teams strijden telkens een half uur. Om 15.55 uur staat de gemengde korfbal wedstrijd op het programma waaraan alle actieve leden zoveel mogelijk mee mogen doen. Als alles volgens planning loopt, wordt om 17.35 uur het actieve gedeelte afgesloten. Hierna wordt het hele gebeuren verplaatst naar de feesttent waar u, zoals wellicht bekend, nog wat kunt eten en drinken. Een gedeelte van de avond wordt verzorgd door de teams. Wij wensen jullie alvast een hele fijne en natuurlijk sportieve dag toe. tsioeiende geraniums, fuchsia's 40 soorten kuipplanten, o.a. bidens, portulaca, scaevola, surfinia (tamari)-verbena, million bells, lobelia anagallisnepata, lysimachia, enz. 70 soorten perkplanten van Ageratum tot Z Compleet opgemaakte hanging-baskets, hangpo sprietmanden en potgrond. Verder vele soorten op stam, vaste plante 15 soorten tuinkruiden, aardbeien en alle soorten kool- sla- prei- en selderi-ini mma 17.00 uur 2100 uur 12.00 uur 17.00 uur (Molengatweg te bereiken vanuit le weg rechts, Veld Oostenrijk, Auatraliëweg - Molengatweg) Castenray, richting Horst dan weer le weg rechts,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 13