KORFBAL Zaterdag 24 mei is het weer zover: het laatste beetje energie wat nog in je benen zit mag er eindelijk uit tijdens de jaarlijkse afsluiting van het seizoen. Er staan weer allerlei intensieve maar ook ontspannende dingen op het programma. Om te beginnen doen we datgene wat we het beste kunnen: korfballen en voetballen. Ben je in competitie-verband blij met een goeie rechtsback in je team, wanneer je oog in oog met hem staat, zal het allemaal anders zijn. Om t 16°° uur is het weer lachen met een gemengde korfbalwedstrijd. Een strenge selectie hiervoor is al op gang gezet. Tussen de inspanningen door kun je een hapje eten en de dorst lessen die hopelijk niet alleen ontstaat door het sporten maar ook door het weer. Voor diegene die niet in het strijdtoneel willen staan maar wel graag actief bezig, is er vanaf 16"w uur een fietstocht in elkaar gezet voor jong en oud. Het gaat er hierbij natuurlijk niet om wie de trappers het snelste rond krijgt, maar toch zijn er voor de jeugdigen onder hen wat prijsjes te verdienen. Als alle zweetdruppels uiteindelijk verdwenen zijn in het douche-putje staan er nog allerlei dingen op het programma voor de feestavond. Ook dit jaar wordt die gehouden in de tent. Jassen en dikke truien kun je thuis laten want er is gezorgd voor verwarming. Ook voor het eten hoefje niet naar huis: er is koude schotel en saté voor de liefhebbers. De teams zijn inmiddels bezig om voor wat entertainment te zorgen: wordt er gezongen, gedanst of gaan ze over de rooie? Naast al deze amusante dingen zijn er natuurlijk ook de officiële momenten waarin enkele mensen gehuldigd zullen worden. Kortom, we hebben geprobeerd deze afsluiting voor iedereen aantrekkelijk te maken. We hopen dat de weergoden ons dit jaar wel gunstig gestemd zijn, dat is dan in ieder geval een goed begin van het einde van de competitie. Niks nieuws De enige die de verdedigsters van kampioenskandidaat Peelkorf wist te om zeilen was Jessie. Zij was degene die beide treffers voor haar rekening nam in de le helft werd er sterk gespeeld.Er ontstonden een aantal kansen die echter niet benut werden. Peelkorf daarentegen creëerde veel meer mogelijk heden. In le instantie werden deze niet benut, maar al snel was het 2-0 voor Peelkorf. Hierna scoorde Jessie twee keer. Na de rust verzwakte ons team zodanig, dat de bal voornamelijk aan de ver keerde kant van het veld te vinden was. De Peelkorf wist voor het eind signaal nog 3x te scoren om zo de punten mee naar huis te nemen. Met nog 1 wedstrijd te gaan hebben we vandaag al afscheid genomen van Sindy en Lucienne. Een korte beschrijving van hun korfbalverleden vindt u in het volgende verslag waarin ook afscheid wordt genomen van Jessie, Donna, Kerstin en trainster Petra. ***Kroes*** 18 AFSLUITING SEIZOEN '96 - '97

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 18