CASTENRAY DRAAIT WARM i D.l.S. Aannemersbedrijf G. Zegers - 16 - Op de één na laatste speeldag van de competitie lijkt Castenray zich warm te draaien voor de nacompetitie. Op eigen veld versloegen de blauw-witten subtopper Swolgen met 2-0. Castenray speelde gedisciplineerd, maakte achterin weinig fouten en lijkt het scoringsprobleem, waar het nogal eens mee te kampen heeft gehad, te hebben overwonnen. Fm dus maakt de Castenrayse hoofdmacht zich op voor de nacompetitie die hoogstwaarschijnlijk gespeeld zal worden tegen rivaal D.l.S. en Nunhcm waarvan de laatste min of meer via een achterdeurtje binnenkomt. Voor beide ploegen stond er eigenlijk niet meer veel op het spel. Swolgense Boys was al zo goed als uitgeschakeld voor deelname aan de nacompetitie en Castenray kan alleen nog gaan voor hooguit de derde plaats. Met dit gegeven in het achterhoofd begonnen beide ploegen aan het overigens uiterst sportieve duel. Misschien wel bijna te sportief want van een echte strijd was zelden sprake. De eerste helft toonde een gelijkopgaande strijd die vooral op het middenveld werd uitgevochten. Beide teams creëerden enkele kansen maar druk kregen beide keepers het vooralsnog niet. Na de thee en de sinaasappelen hield dit wedstrijdbeeld nog ongeveer een kwartier aan. Daarna schakelde Castenray een tandje bij en zette Swolgen vast op eigen helft. De beloning hiervoor kwam in de 75e minuut. Na een goed opgezette aanval kwam de bal uiteindelijk voor de voeten van Steffan. Deze mocht ter hoogte van de penaltystip vrij uithalen. Zijn schot belandde in de linkerbenedenhoek: 1-0. Hierna maakte Castenray nu eens niet de fout om terug te zakken maar ging het door met het zoeken van de aanval. Swolgen was aangeslagen en leek zich eigenlijk al te hebben neergelegd bij de nederlaag. Toch wil dit niet zeggen dat er toen niets spectaculairs meer gebeurde, integendeel. Ivan ging door op een (te) harde bal van Denny, kreeg op de achterlijn nog ceri zetje mee van de laatste man van Swolgen, en kwam vervolgens in botsing met de afrastering die hem lanceerde. Toch zag deze acrobatentoer er erger uit dan het was. In de slotfase kreeg het publiek vervolgens nog een tweede doelpunt voorgeschoteld Na een mooie solo-actie legde Twan de bal panklaar voor de voeten van Ivan die daar dankbaar gebruik van maakte en voor de twee- nul tekende. Volgende week komt tenslotte Geijsteren nog op bezoek Pakt Castenray dan weer de volle winst dan weet het zich verzekerd van een derde plaats. Maar belangrijker is het wellicht dat Castenray ongeschonden uit de strijd komt en dat de diverse kwaaltjes (o.a. Rene) intussen zullen helen zodat Castenray op volle oorlogstcrkte kan aantreden in de nacompetitie. Voor al uw timmerwerk, kozijnen, trappen e.d. stucadoorwerk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen Eikelenbosserdij k 6 5962 NV Melderslo 077-3987514

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 16