OPNIEUW GELIJKSPEL CASTEN RAY Dakdekkersbedrijf J. 't JONG cIheo Mrts vos Voor al uw dak-, zink-, loodwerkzaamheden Nusseleinstraat 26 Horst-America Tel. 077-4641814 Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. Wij zijn dag en nacht bereikbaar - 14 - Castenray speelde afgelopen zondag voor de 9® maal gelijk: 2 - 2. .Slechts drie maal werd tegen stander Merselo gevaarlijk en wist hieruit twee maal te scoren. Castenray speelde veel beter, creëerde meer kansen, maar -scoorde te weinig. Het publiek zag een spannende en sportieve wedstrijd op het zonnige sportpark te Merselo. Voor beide teams stond alleen de eer op het spel, want eigenlijk was de uitslag niet van belang. Mer selo had theoretisch nog een kans op de 3e periode titel, maar die was zo klein dat zelfs de groot ste optimist hier niet meer in geloofde. Merselo begon feller aan de wedstrijd dan Castenray en hield dit zo'ri 20 minuten vol. Dit was lang genoeg voor de geelhemden om op voorsprong te komen. Steffan gaf zijn tegenstander even te veel ruimte zodat laatstgenoemde vrij kon inschieten. Via de voet van Paul en de hand van Roel verdween de bal in het hoekje: 1 - 0. Kort daarna had dezelfde speler de 2 - 0 op de voet, maar ditmaal was zijn schot minder zuiver. Tot zover het optreden van Merselo, want eigenlijk kwamen de gastgevers er vanaf dit moment niet meer aan te pas. Castenray begon beter te com bineren en zette de geelhemden vast op eigen helft. Er kwamen kansen opzetten. Een vrije trap op zo'n 20 meter voor het doel werd onverwacht naast het muurtje op de mee opgekomen John gespeeld. Deze bereikte de achterlijn en zette de bal goed voor. Het daarop volgende schot van 9teffan werd door een verdediger op de doellijn gekeerd. Even later had ook Twan had geen maz zel toen zijn schot op de paal belandde. De daarop terugkaatsende bal zou nog bijna door een Merselo verdediger in het doel worden gewerkt, maar ook dat geluk werd Castenray niet gegund. Na de rust gingen de blauwwitten verder op zoek naar de gelijkmaker. Die viel echter pas een kwartier voor tijd. Ivan kwam na slecht opbouwend werk van Merselo in balbezit. Hij omspeelde de laatste man (die overigens al heel wat jaartjes meegaat) en verscheen alleen voor de doelman. Het vervolg was een snoeihard schot vanaf enkele meters voor het doel: 1-1. Deze verdiende gelijkmaker werd echter weer meteen door Merselo teniet gedaan door hun enige kans in de tweede helft. Dus opnieuw moest Castenray op jacht naar waar het recht op had. Daarvoor werd wat meer risico genomen door achterin één op één te spelen en laatste man Ronnie in te laten schuiven. Dit was de Castenrayse defensie wel toevertrouwd. Met name broer Willy speelde een ijzersterke wedstrijd. Zijn tegenstander kreeg geen centimeter ruimte om ook maar één keer ge vaarlijk te worden en werd tot in de kantine toe gevolgd. Dit was overigens de laatste competi tiewedstrijd van Willy. Hij is woensdag samen met Joep Wiilemsen afgereisd naar Costa Rica voor contractbesprekingen met het lokale Pueblo Nuevo. Maar nog heel even terug naar de wed strijd. De druk op de Merselose verdediging werd dus opgevoerd en in de blessuretijd mocht Castenray opnieuw de gelijkmaker scoren. Een pass van Marcel viel voor Ivans voeten die het leer onder de twijfelende doelman doorschoof. Een slotoffensiefje van Castenray bleef zonder resultaat en bei de teams konden zich vinden met deze gelijke stand. De nacompetitie nadert en zo worden langzaam maar zeker de tegenstanders bekend. Dit zijn naar alle waarschijnlijkheid D.I.9. en Nunhem. D.l.S. wordt op grond van het behalen van de tweede plek in de competitie deelnemer. Dit is nog niet 100% zeker, maar na het verlies van concurrent Swolgse Boys en T.O.P. zeer waarschijnlijk. Nunhem heeft met nog twee wedstrijden te gaan slechts één punt nodig om de derde periode te bemachtigen. Deze ploeg is dan een zeer verassende deelnemer, temeer omdat het in de eerste en tweede periode eigenlijk weinig heeft gepresteerd. Maar voordat de nacompetite van start gaat mag Castenray nog wat 'oefenen' en doet dit a.s. zondag thuis tegen Swolgse Boys. DIS 'Begrafenis- en Crematie-onderneming Venrayseweg 104, 5961 AJ Horst Telefoon 077-3987099 Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-550150 Wij kunnen u, geheel vrijblijvend, adviseren in alle soorten grafmonumenten

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 14