7 - DORPSRAAD De algemene jaarvergadering van de dorpsraad zal dit jaar worden gehouden op maandag 21 april om 20.00 uurin de Wis, Notulen algemene dorpsraad-iaarvergaderina dd20-03-1996. 1Qpeni na De voorzitter opent de vergadering en heet een ieder van harte welkom. Daar het een belangrijke voetbalavond is, is de belangstelling vrij minimaal. 2Notulen jaarvergadering 1995. ♦Speelveld Gastelostraathet onderhoud wordt door de buurt zelf gedaan, Robert Cox is de coordinator. ♦Het 8 W college zal jaarlijks elk kerkdorp bezoeken, het programma voor 1995 hebben wij nog niet ontvangen. N.B. In 1996 werd bekend dat de bezoeken elke 2 jaar plaats vinden ♦Zitbanken: de bank aan de Wusterweg is verdwenen, de dorps raad doet navraag bij de gemeente, 2 Keer per jaar vindt er een inventarisatie plaats; de dorpsraad bekijkt dan de staat en de al dan niet goede plek voor de zitbanken en de tafels. ♦De nieuwe bushalte's worden t.z.t. geplaatst, er is vertraging ontstaan door wisseling van eigenaar. De dorpsraad heeft de ruit van het bushokje vervangen. 3. Jaarverslag 1995. 'j - Het jaarverslag wordt voorgelezen. Enkele punten waar de - -<■ dorpsraad het afgelopen jaar mee doende is geweest: 'iRA> het structuurplan, verkeersknelpuntende Diepelingenquete "Woningbehoefte Castenray"speelveld Castelostraatnieuwe redaktie van "de Schans", komgrenzen en knipperlichtinstal latie aan de Horsterweg, discussieavond met het thema "Leef baarheid in de Peel" en t.b.v. het dorp de aanschaffing van een megafoon. 4Zaken waar we in 1S96 mee bezig ziin/gaan. ♦Dorpsverfraaiingjaarlijks stelt de gemeente een subsidiepot van F 50.000,= beschikbaar. De dorpsraden kunnen een voorstel indienen, wat dan door de gezamenlijke dorpsraden wordt beoor deeld. Zijn er wensen op dit vlak, dan horen wij het graag. ♦Het bestemmingsplan Castenray, naar verwachting is de start 2e kwartaal 1996. We hebben een werkgroep opgericht die over legt met de gemeente. De komende 10 jaar zouden er ca. 35 woningen gebouwd kunnen gaan worden. Lokatie: beide zijden Rietweg en de pastoor Verheggenstraat ♦de Diepeling: in de toekomst wordt het een natuurgebied met waarschijnlijk fiets- en wandelpaden. ♦Het structuurplan voor het centrum en het buitengebied van Castenray ♦Aan het eind van 1996 treedt de huidige dorpsraad af en vinden er verkiezingen plaats. ♦We zijn in gesprek met Staatsbosbeheer over realiseerbaarheid van loop- en fietspaden in het Castenrayse Broek en/of Casten- rayse Vennen. De rui terclub heeft problemen met de bereikbaarheid van het rui terterreinaan de gemeente is gevraagd een inrit te maken. r-, T

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 7