Fanfare Dorpsklank Collecte Nederlandse Hartstichting Aannemersbedrijf G. Zegers Repetitie Donderdag 17 april a.s. om 20.00 uur in de Wis Groepsrepetities Donderdag 17 april in De Wis: 19.15 uur 2e en 3e bugel 22.00 uur sax-alten Federatief Solistenconcours Het jaarlijkse solistenconcours, georganiseerd voor de lid-verenigingen van de Muziekfederatie Venray, werd afgelopen zaterdag en zondag gehouden te Venray. De deelnemers van onze Fanfare behaalden de volgende resultaten: 4e Afdeling: 3e Afdeling: Annet Hendrix: 50punten Thijs Marcellis: 48,5 punten Wilma Classens: 48 punten Sarah Arts: 50 punten .Toiien Theeuwen: 48,5 punten 2e Afdeling: Josien van Wegberg: 53 punten Suzanne Marcellis. 50 punten Sandra Classens: 49 punten Marian Claessens: 50punten le Afdeling: Chantal Emonts en Marianne Direks: 49,5 punten. Allemaal van harte proficiat met de geleverde prestaties! Komende week is het weer Nationale Hartweek. In dat kader vindt de collecte plaats ten behoeve van onderzoek naar oorzaken van Hart en vaatziekten, nog steeds vijand nummer één waar het gaat om onze gezondheid U treft in deze Schans het betreffende collectezakje aan. Hopelijk wilt u uw bijdrage leveren door een gift aan de Nederlandse Hartstichting. De kinderen van de Basisschool die bij u de Schans bezorgen, zullen komende dagen de zakjes komen ophalen. Bij voorbaat dank voor de medewerking. P. van Wegberg, coördinator regio Venray-Castenray. Voor al uw timmerwerk, kozijnen, trappen e.d. stucadoorwerk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen Eikelenbosserdijk 6 5962 NV Melderslo 077-3987514 - 5 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 5