Feeling Blue Dakdekkersbedrij f J. 't JONG (Iheo CLrts 1iO.J. Het was een zonnige dag, het gras was groen (dat zal zo blijven), de trainingspakken blauw (dat zal veranderen) en De Merels floten (daar moest wat aan gedaan worden). Ons Lonneke voerde de strijd aan door van korte afstand onze openingstreffer voor haar rekening te nemen. In plaats van dat De Merels "stiekem met je gedanst" gingen fluiten, ofwel een Toontje Lager, zetten ze koers naar de gelijkmaker. "Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet" ging voor de Melderslose dames niet op en dus trokken ze de stand gelijk. Na de funktiewissel duurde het een hele poos voordat één van beide teams wist te scoren. Een vrije worp bracht uitkomst. Een missend afstandsschot uil handen van Lucienne werd afgevangen door Winke waarop Eelke haar tegenstandster volledig verraste door haar op precies het goeie moment te passeren. Op aangooien van Winke kon Eelke haar doorloopbal benutten. Bij gebrek aan zitplaatsen ontstond er een staande ovatie langs de lijn. Om het te vieren werd er vast thee gezet. Nog voordat deze klaar was gooiden De Merels roet in het eten. Ons was overigens niks verteld over een eventuele maaltijd, maar goed, dat zou ons nu toch niet meer smaken. Bij rust was het dus 2-2. In de welkome pauze werd gespeculeerd over de haarkleur van één van onze tegenstandsters. Joan wilde weten hoe ze aan die kleur kwam. Onze volleerde kapster Lonneke hielp haar uit de droom door mede te delen dat het enkel roest was en dat Joan haar haarkleur maar mooi zo moest houden zoals ze was. Tijd voor taptische tics was er niet meer toen De Merels alweer klaar stonden voor de 2e helft. Met pijn in ons hart deden we onze blauwe trainingsplakken met de opdruk "Korfbal Castenray" weer uit. Niet omdat we geen zin hadden om weer te beginnen, tnaar omdat we de kleur zo mooi vinden. Gelukkig zat er onder het trainingspak nog een blauw T-shirt van Jac Truus, wat we wel aanhielden. De 2e helft zorgde niet echt voor hartkloppingen of bioedvaatvernauvvingen. Het enige positieve was dat Joan het na een lange blessuretijd weer een keer mocht proberen. Onze hardwerkende verdedigsters kregen als dank een discutabele strafworp tegen welke helaas zat. Met deze 2-3 eindstand werden we alweer overgeslagen met het uitdelen van de punten. Het was nog steeds zonnig, het gras blijft altijd groen, onze trainingspakken zijn over 4 wedstiijden te koop en De Merels floten nog steeds. Voor degenen die nog graag een keer een wedstrijd van Castenray meemaken moeten binnenkort hun kans grijpen. Volgend seizoen is alles groen: Dat Is Shit!!! KROES Voor al uvr dak-, zink-, loodwerkzaamheden Nusseleinstraat 26 Horst-Aiuerica Tel. 077-4641814 Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. (Begrafenis- en Crematie-onderneming Wij zijn dag en nacht bereikbaar - 20 - Venrayseweg 104, 5961 AJ Horst Telefoon 077-3987099 Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-550150 Wij kunnen u, geheel vrijblijvend, adviseren in alle soorten grafmonumenten

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 20