COMPETITIE LIJKT BESLIST Dorpsraad Castenray De Algemene Jaarvergadering van de Dorpsraad zal dit jaar gehouden worden op maandag 21 april 1997 om 20.00 uur in gemeenschaphuis de Wis. In deze vergadering, die samen met de jaarvergadering van net Kerkbestuur is gepland, zal een inleiding worden gehouden door de heer Versteeqen van de Woningstichting Noord Limburg. In zijn inleiding zullen de criteria worden verduidelijkt waaraan potenti- eë.e huurders dienen te voldoen om in aanmerking te komen voor woningtoe wijzing. Tevens zal worden teruggeblikt, welke gevolgen het nieuwe beleid, sinds 1 anuari 1996, heeft voor de Castenrayse bevolking. De Dorpsraad wil belangstellenden uitnodigen aan deze vergaderinqfen) deel te nemen. - 15 - Castenray kan het kampioenschap definitief vergeten. Met nog drie wedstrijden voor de boeg is koploper Heibloem (S.V.V.H.) onbereikbaar geworden. Naast de negen punten voorsprong is ook het doelsaldo van S.V.V.H. een stuk positiever. De komende drie wedstrijden kunnen dus een soort oefenprogramma genoemd worden voor de nacompetitie waaraan Castenray mag deelnemen. Deze deelname werd verkregen door het winnen van de eerste periode, die werd afgesloten met een mooie overwinning op R.K.B.V.C. Dit was ook afgelopen zondag S.V.C.'s tegenstander. In deze aantrekkelijke wedstrijd kende Castenray een droomstart. Binnen vijf minuten stond de ploeg op een 1 - 0 voorsprong. Ivan soleerde door de Boekendse defensie en bediende Jos Heidens op maat. Zijn schot belandde nu eens een keer niet in één of andere kraaienest hoog boven het doel, maar precies in de kruising van de goal. I^ang mocht Castenray niet genieten van de voorsprong, want nog binnen dezelfde minuut was het alweer gelijk. Ook deze treffer mocht er zijn omdat de bal ook nu in de kruising verdween. Gedurende de rest van de eerste helft was Boekend de beter combinerende ploeg, maar ook Castenray bewees het voetballen nog niet verleerd te zijn. Kort voor rust was het Boekend dat scoorde. Een klutsbal werd niet goed weggewerkt door de 3.V.C. achterhoede en R.K.B.V.C. profiteerde gretig: 1-2. De tweede helft was voor Castenray. Het probeerde de stand zo snel mogelijk gelijk te trekken met aardig voetbal. Toch duurde het nog behoorlijk lang voordat het zover was. Maar 20 minuten voor tijd kreeg 9.V.C. toch waar het recht op had. Een aanval over rechts werd door Ivan op Ronnie gelegd die de stuiterende bal ineens op zijn slof nam: 2 - 2. Castenray ging zelfs voor de volle winst spelen en kreeg ook nog enkele goede kansen. De beste was voor de goed spelende Paul die zijn schot rakelings over het doel zag verdwijnen. De stand veranderde niet meer en zo bleef het terecht 2-2. Komende zondag heeft Castenray een rustdag omdat de ploeg een wedstrijd meer heeft gespeeld dan de rest. Merselo is de eerst volgende tegenstander. Een mooie graadmeter voor de komende nacompetitie omdat deze ploeg nog niet geheel is uitgeschakeld voor deelname. D.1.9.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 15