Basisschool 'De Stek Geboren THOMAS Zoontj 29 maar 12, all 35310 M France Broertje van Julien Zoontje van Marianne en Joel Seveno-Peeters 29 maart 1997 12, allee Gal 1 o-Rornaine 35310 Morde!les 14 Aanmelden nieuw? I&srlinqen Op dinsdag 15 april a.s. kunnen ouders hun kind laten inschrijven op onze basisschool Dat kan tussen 16.00 uur en 17.30 uur. Het gaat daarbij om kinderen di© in de loop van het schooljaar 1997-1998 de vierjarige leeftijd bereiken en dus dat schooljaar voor het eerst naar school kunnen. Het is raadzaam om uw trouwboekje mee te nemen, zodat de juiste gegevens vermeld kunnen worden. Om lange wachttijden te voorkomen is het aan te bevelen dat ouders die reeds kinderen op schooi hebben, het eerste aan de beurt komen. De andere ouders, die hun eerste kind komen aanmelden, zouden dan wat later kunnen komen. U kunt kennis maken met de toekomstige leerkrachten van uw kind, Mw. Riet Peeters en Mw. Ria Sonnenberg. Dhr Ben Ruhldirecteur van de schooi, zal dan de gevraagde gegevens met u doornemen en vastleggen. Bent u verhinderd op genoemde datum, neemt u dan even contact op met dhr. Ruhl (571619) om een afspraak te maken om uw kind alsnog aan te melden. WV-oenattv-bokaat Op zaterdag 12 april a.s. zullen een grote groep leerlingen, ouders eri leerkrachten afreizen naar het VW-stadion 'De Koel' om daar Fleur Strijbos, Gijs Dinghs en Niek Strijbos aan te moedigen. Fleur, Gijs en Niek gaan daar, als winnaars van de schoolwedstrijd, deelnemen aan de VW-penalty- bokaal-wedsirijd. Een en ander vindt plaats tijdens de rust van de wedstrijd WV-Excetsior. De deelnemers zullen het op moeten nemen tegen leerlingen van twee basisscholen uit Hom en Reuver. Diegene die de ballen moet zien te stoppen is de reserve-doelman van VW: Wim Jacobs. Fleur, Niek en Gijs: schiet hem erin!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 14