Casten ray krijgt te weinig Theo CLrts ■l'.O.J. J. 't JONG Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. Nusseleinstraat 26 Horst-America Tel. 077-4641814 Wij zijn dag en nacht bereikbaar Er lijkt weer hoop te zijn voor het eerste elftal dat de laatste tijd vooral tobbende is met zichzelf. Zondag kwam het Midden-Limburgse Grathem op bezoek. Ook al werd er niet gewonnen, het vertoonde spel was echter stukken beter dan dat het publiek de laatste tijd gewend was. De ploeg van trainer Loek Nooijen begon vanaf het fluitsignaal fel, maar het was Grathem dat binnen 30 seconden de eerste grote kans kreeg. Deze werd gemist en langzaam trok Castenray het spel naar zich toe. Dit leidde tot enkele kopkansen voor Steffan die helaas net naast of net over doel verdwenen. De openingstreffer leek slechts een kwestie van tijd. Zelfs toen de scheidsrechter tot twee keer toe geen strafschop toekende aan Ivan die binnen de zestien gevloerd werd. Tot ieders verbazing was het Grathem dat tegen de verhouding in het eerste doelpunt maakte. Door een kleine onachtzaamheid binnen de S.V.C. defensie kon een Grathem- aanvaller net met het puntje van zijn schoen (een toeper' in vaktermen) bij de bal en liet Roel kansloos. Dit was één van de weinige kansen die de achterhoede van Castenray toeliet, wat een complimentje waard is. Het licht aangeslagen Castenray ging verder met. waar het gebleven was: aanvallen. De ploeg had jammer genoeg weinig geluk. Ballen van Marcel en Ivan belandden op de paal en ook Steffan kreeg de bal van dichtbij niet in het doel. Ook de tweede helft bleef S.V.C, de gevaarlijkste ploeg. Het duurde dan ook niet lang voordat de gelijkmaker viel. Een strak genomen vrije trap van Willie belandde voor de voeten van Steffan die nu wel eens een keer geluk had; 1-1. Castenray rook de overwinning en bleef de aanval zoeken, maar moest natuurlijk opletten voor tegenstoten van de Midden-Limburgers. Na een harde botsing tussen Denny en John moest laatstgenoemde het veld verlaten met een knie blessure. Zodoende kon Freek zijn rentree maken. Ook Björn mocht invallen na het afhaken van Marcel die eveneens last had van zijn knie. Het was ook in deze fase van de wedstrijd dat Castenray zijn grootste mogelijkheid kreeg op de overwinning. Een aanval over links werd door Ivan op de zestien gelegd en de inkomende Denny mocht aanleggen. Het schot ketste echter via de onderkant van de lat terug het veld in zodat het gelijk bleef. De opmerkelijkste actie kwam echter van het Castenrays publiek dat fel reageerde bij een verkeerde beslissing van de Grathemse grensrechter. De beste man durfde zijn vlag gedurende de rest van de wedstrijd nog amper vast te houden. Het mocht niet meer baten; de score veranderde niet meer. De eerstvolgende wedstrijd wordt waarschijnlijk op paasmaandag gespeeld, uit tegen hekkesluiter Buggenum. De wedstrijd van a.s. zaterdag is namelijk naar een andere datum verplaatst. We hopen op mooi weer, veel toeschouwers en veel doelpunten D.I.S. Voor al uw dak-, zink-, loodwerkssaainheden 'Jfegrajenis- en Crematie-onderneming 7 Venrayseweg 104, 5961 AJ Horst Telefoon 077-3987099 Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-550150 Wij kunnen u, geheel vrijblijvend, adviseren in alle soorten grafmonumenten 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 7