Fanfare Dorpsklank Repetitie Donderdag 27 maart a.s. om 20.00 uur in de Wis. Groep s repetities Donderdag 27 maart in De Wis: 19.15 uur slagwerk 19.15 uur 2e en 3e bugel en 2e en 3e trompet 2.2.00 uur bas en sax bariton Federatief Solistenconcours Dc deelnemers aan het solistenconcours van de Muziekfederatie Venray, dat gehouden wordt op zaterdag 12 en z-ondag 13 april a.s. te Venray (Inalfa)worden zoals gebruikelijk in de gelegenheid gesteld hun solo te oefenen samen met de piano. Dit. gaat gebeuren op donderdag 3 april en op maandag 7 april in het gemeenschapshuis te Oirlo. Von Reinders zal de begeleiding van onze solisten voor haar rekening riemen. Enkele data om te onthouden c.q. te wijzigen in de jaarkalender Peeltoemooi: zondag 15 juni (i.p.v. 22 juni). Gemeentelijk Muziektoemooi: zondag 5 oktober «opluistering H.Mis: zaterdag 22 november. «Onder voorbehoud: feestavond vrijdag 21 november Oud papier Zaterdag 29 maart inzamelen oud papier, vanaf 9.30 uur bij Piet Arts. Helpers: Henk KJeeven, Michel D treks, Marian Claessens Medewerkers gevraagd voor veiling-werk Sinds enkele jaren werken de leden van de fanfare en een aantal vrijwilligers een aantal malen per jaar op de veil mg te Grubbenvorst. Daar worden dan groenten doorgedraaid, waarvan de opbrengst ten goede komt aan de fanfare. Het werk begint om 18.00 uur en eindigt omstreeks 21.00 uur of iets later. Enkele dagen van tevoren krijgt men een telefoontje met de vraag of men mee kan gaan. Er is telkens een voldoende grote ploeg nodig om het werk naar behoren te kunnen uitvoeren. Aan voldoende "personeel" is op dit moment enig gebrek. Vandaar bij deze een oproep, wilt u enkele keren per jaar meegaan naar de veiling dan zouden wij daar zeer mee gebaat zijn Geef dan even de naam door aan P. van Wegberg (tel. 571762) zodat we u op de lijst van mogelijke helpers kunnen bijschrijven. Bij voorbaat dank voor de medewerking Elke laatste zaterdag van de maand: Oud papier Zaterdag 29 maart van 10.00 uur totl2.00 uur bij Piet Arts - 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 3