ARM PUBLIEK - 6 - Het was weinig fraais wat Castenray zijn eigen trouwe publiek thuis voorschotelde. De biauwwitten speelden zonder bezieling, zonder wil om te winnen. De vervelende wind en de talrijke dode spelmomenten hierbij opgeteld leverde een wedstrijd op die het aankijken nauwelijks waard was. Wellicht dacht Castenray te makkelijk over Holthees dat zich ergens onderaan de ranglijst bevind. Maai1 afgelopen zondag werd pijnlijk duidelijk dat Castenray het niveau van Holthees niet ver ontstijgt. De wedstrijd kreeg uiteindelijk wat het verdiende een alleszeggende troosteloze 0 - 0. Helaas stond er afgelopen zondag weer een lastige wind die het voetbal er niet makkelijker op maakte. Maar dit mag toch niet als excuus gelden. Ook met een stevige wind moeten de biauwwitten in staat zijn zich de meerdere te tonen van Holthees. De eerste helft was daar echter absoluut geen sprake van. Integendeel, versterkt door de wind in de rug dicteerde Holthees het spel en zagen de biauwwitten zich teruggedrongen op eigen speelhelft. Toch was het niet zo dat er geen inzet was aan Castenrayse zijde. Maai" helaas leverde de getoonde inzet geen resultaat. Individueel wilde iedereen er best voor werken maar wat er aan schortte was de eenheid. Gelukkig voor Castenray kwam Holthees echter ook niet veel verder dan een paar afstandsschoten die geen problemen opleverden voor Roel. Maar er was natuurlijk nog een tweede helft waarin Castenray, met de wind in de rug, meer druk kon gaan maken en de goal die zou dan vanzelf wel komen. Helaas. Het pakte anders uit. Van druk op de Holihese defensie was nauwelijks sprake en de spaarzame kansen waren ook nog voornamelijk voor de gasten. Toch was Castenray enkele malen gevaarlijk. De beste kans was nog voor Coot die van zo'n 12 meter lekker aan kon leggen. Zijn schot werd echter gekeerd door de Holthese keeper die later in de wedstrijd nog een pijnlijke aanraking met Ronnie te verduren kreeg. Meer moet er eigenlijk maar niet verteld worden over deze wedstrijd. Het was slechten het is dan ook maar het beste om deze wedstrijd zo snel mogelijk te vergeten en het vizier te richten op Grathem. Dat deze ploeg niet onderschat moet worden blijkt wel uit het feit dat Grathem afgelopen zondag de betere was van Oirlo. D.I.S. special/ Restaurant Öcienfal lorsterweg 53, 58) 1 AB Castenray Telefoon-Fax 04/8-57)424 Keuken epen Dinsdag t/m Donde-dag 1 30 uur im 22 00 uur Vrijdag Zaterdag zondag 11 30 ui ir t/m 23 00 uur Maandag gesloten, m ts teestdag

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 6