CASTENRAY NESTELT ZiCH IN SUB-TOP Asperge-sorteersters 50+ bal 50+ bal Maandagavond 10 50+ maart bal Dansen in De Aanvang 20.00 Wis uur 50+ bal 50+ bal 50+ bal Jan Vollenberg, Klein Oirlo 11, Castenray Tel. 571363 - 20 Castenray lijkt aardig op do weg terug te zijn. Na de moeizame overwinning tegen koploper D.I.S. stond afgelopen zondag Eiker Floys op het programma. Op de ranglijst een ploeg die evenals S.V.G. de aansluiting naar de koplopers zoekt. Na twee keer drie kwartier was Casten- ray de gelukkigste ploeg en mocht met. het kleinst mogelijk verschil drie punten aan zijn totaal toevoegen. Door deze overwinning staan de blauwwitten op een mooie derde plaats. Ook in deze wedstrijd werd gekozen voor het 4-4-2 systeem wat tegen D.I.S. ook goed had uit gepakt. De eerste tegenvaller moest Castenray echter al vroeg verwerken. Aanvoerder Twan moest net voor de aftrap afhaken met een rugblessure. Ondanks dit probleem speelden de blauwwitten een aardige eerste helft. Met veel inzet werd geprobeerd orn de persoonlijke duels te winnen wat vrij goed lukte. Maar ook de "Boys" wist wel van aanpakken en verstoorde de Cas- tenrayse opbouw goed. Dit leidde tot een rommelig spelbeeld met veel balverlies. Ook werden er nauwelijks kansen gecreëerd zodat er na 4 5 minuten nog steeds dezelfde stand op het score bord stond. Na de rust had Castenray het wat moeilijker en was het Eiker Boys dat het spel bepaalde. Maar ook in deze wedstrijd bleek weer eens dat de blauwwitten hun defensie goed voor elkaar hebben met een attente Roel ais slot op de deur. Het offensieve van Eiker Boys verslapte meer en meer en een brilstand leek de enige juiste eindstand te worden. Toch kreeg het op de tribune zittende publiek nog een beetje waar voor hun geld. Een ongevaar lijk lijkende voorzet kwam op de schoen van dos Heidens terecht. De bal verdween over de "Boys" keeper in het doel zodat het plotseling 0 - 1 stond. De mannen uit: Kessel Eik probeerder de gelijkmaker te forceren maar door hard werken bleef S.V.C. overeind. Castenray plaatste zelfs enkele gevaarlijke counters, maar door de vermoeidheid slaagden de twee Castenray- spitsen Sander en Ivan er niet in het karwei definitief te klaren. De tweede achtereen volgende zege tegen een tegenstander van formaat was een feit. Zondag wacht er een nog grotere kluif. Koploper S.V.V.H. uit Heibloem komt op bezoek. In de eerste wedstrijd werd een 2-0 achterstand omgebogen naar een 3 - 2 overwinning. Of Heibloem zich wederom zo gemakkelijk de kaas van het brood zal laten eten zal nog moeten blijken. Zeker is dat de mouwen tot over de schouders opgestroopt zullen moeten worden om de competitie nog interessant te houden. DIS GEVRAAGD EMMASKS c"S» aassaa bcscsb

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 20