RUITERCLUB "PK EENDRACHT" L.V.B. Snert-tiidrit Zondag a.s. wordt de snert-tijdrit verreden. Deze gaat naar manege "Wieneshof" te Hegelsom. We vertrekken om 10.30 uur bij de stal van Piet Hoeymakers aan de LollebeekwegDe soep zal om 13.00 uur m de manege klaar staan. We hopen op goed weer en veel deelnemers; ook van de aangespannen rijders. Advertenties krinqwedstrijd Leden, denken jullie aan het ophalen van de advertenties voor de kringwedstrijd en willen jullie deze vóór 1 maart a.s. inleveren bij Noud Classens, Castenrayseweg 22. BESTE KNUPPEL 1997 Bi] deze willen wij iedereen hartelijk bedanken, bijzonder C.V.De Schanseknuppel, voor de geweldige avond bij gelegenheid van de uitreiking van de Beste Knuppel 1997 We hebben er een heel mooi gevoel aan over gehouden Bedankt!I Piet en Cis Steeghs. Wij nodigen u uit voor een thema-avond op woensdag 26 februari 1997 in de zaal van "Beukenrode", Beukenlaan 1 te Venray. Thema: Tolerantie II. Bijbelse vrouwen: verhalen van veraf of dichtbij. Aanvang 19.30 uur. Opening door de kringvoorzitster. Daarna inleiding door mevrouw Liesbeth van Berlo van werkgroep Vrouw-Geloof-Leven te Roermond. Sluiting om 22.30 uur. Thema Aan de hand van het Hongerdoek: "De bijbelse vrouwen uit India" maken we kennis met een aantal bijbelverhalen, waarin de vrouwen centraal staan. In kleine groepen gaan we dieper in op de betekenis van die verhalen voor ons. Aansluitend vertellen we elkaar wat er in greepjes besproken is. De avond sluiten we af met een korte viering. U kunt zich opgeven voor deze avond bij M. Hendrix-Vervoort tel. 571792 t/m 21 februari a.s. - 27 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 27