15 - wedstrijdballen geschonken door DE OUDE LIND, HORST DE STEEG, LEUNEN Gehavend senioren 1 tea» Mint Ons senioren 1 team is records aan het breken die beter niet gebroken kunnen worden. Voor aanvang van de wedstrijd werd het kleedhok een spreekkamer Petra een dokter en wij de patiënten. Het idee om alleen de fitste speelsters te laten spelen ging niet op omdat we dan maar een 4-tal speelsters overhielden. Lonneke met een pijnlijke vinger, Jessie met een hoofd met tikkende hamertjes, Winke met gare knieën en Sindy met een dik scheenbeen stonden dus toch in de opstelling tegen de Vonckel Girls. Joan helaas nog niet, zij wordt nog steeds dwars gezeten door een pijnlijke schouderblessure. Gelukkig konden we terugvallen op wederom 2 zeer goeie invalsters: Eelke en Lonneke P. Het was dan ook Eelke die de wedstrijd opende met een hangend afstandsschot. 5 minuten later verdubbelde Winke de voorsprong door ook van afstand te scoren. De Vonckel Girls wilden de spanning in de wedstrijd houden en veranderden het scorebord in 2-1. De toch al geblesseerde Sindy was niet alleen in gevecht met haar tegenstandster maar ook met de bal. Het leer, zoals de voetballers altijd zeggenkwam bij het uitverdedigen verkeerd terecht waardoor niet alleen records gebroken werden, maar ook haar vinger. Lonneke P. begon aan een versnelde warming-up om Sindy zo snel mogelijk te kunnen vervangen. In het veld werd het steeds rommeliger. Toch waren we sterk genoeg om de Vonckel Girls in toom te houden. Veel kansen werden hun niet gegund. Uiteindelijk scoorde Donna van afstand 3-1 en met nog 1 minuut op de klok kwam Lucienne voorbij en benutte haar doorloopbal waardoor de stand bij rust op 4-1 kwam te staan. De 2' helft werd er een om heel snel te vergeten. Onze aanval creëerde tientallen kansen maar het geluk zat ons bij lange na niet mee. 90% van de worpen eindigden op de rand van de korf waardoor de frustratie groeide. Gelukkig brouwden onze Meterikse tegenstandster en ook niet veel vanEen goed woordje dus voor onze verdedigsters die hier een groot aandeel in haddenVooral Lonneke Pdraaide goed mee hierin. Onder het motto "die bal is voor mij" liet ze zich niet passeren door haar tegenstandster. Winke testte nog even de sterkte van haar enkelbanden, welke gelukkig heel bleven na een misstap. We gaan steeds meer lijken op het befaamde FC Knudde. Ook het spel nam die vormen aan. Hadden we echter Vrouwe Fortuna wat meer aan onze kant gehad, dan zou er aan de lopende band gescoord zijn. Zij was er echter niet voor ons, maar ook niet voor onze tegenstandsters die daar eerlijk gezegd ook geen beroep op zouden kunnen doen omdat de bal simpelweg niet in de buurt van hun korf kwam6 minuten voor het verstrijken van de speeltijd troffen we eindelijk doel. Een afstandsschot uit handen van Lucienne maakte ons zo blij als een kind: we konden dus tóch nog scoren. Hiermee was de wedstrijd ook voorbij. FC Knudde verliet het veld met 2 punten, maar zonder voldaan gevoel. Eelke en Lonneke hebben ons in deze wedstrijd uit de brand en naar de overwinning geholpen. Bedankt hiervoor. KROES

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 15