OUDERENBOND Basisschool 'De Stek' Het nieuwe jaar is alweer ruim een maand oud. Er moet weer gezorgd worden dat er voor het jaar 1997 en verder een goed verloop zal worden behouden. Zoals we al eens eerder lieten horen is de gemiddelde leeftijd een grote zorg voor de toe komst van onze vereniging. Wij kunnen u thans mededelen, dat we ruim tien nieuwe leden hebben kunne verwelkomen. Vele 55+ hebben echter nog niets van zich laten horen; ook jullie heb ben wij hard nodig, willen wij als ouderenvereniging goed blijven functioneren. Ook bestuurlijk hebben wij iets jongere krachten hard nodig. Enkele bestuursleden, welke reeds meer dan 12 jaar voor de ouderenorganisatie de zorg hebben gedragen, willen hier graag wat verjonging; hun gezondheid gaat ook hier parten spelen. Op woensdag 26 februari a.s. houden we weer onze jaarvergade ring. Het volledige programma wordt u in een later schrijven bekend gemaakt. Voor de contributie 1997 zal het bestuur weer bij u aankloppen in de week van 17 t/m 22 februari. 55+ laat het ons weten als wij ook u mogen inschrijven als lid van onze vereniging. Wij komen graag bij u aan. De jaarlijkse contributie van f. 20,- per persoon mag toch geen bezwaar zi jn maandelijks ontvangt u dan een blad boordevol informatie; beslist de moeite waard. 50+ Bonte zittinqsavond Carnavalsvereniging, artiesten en alle medewerkers, ook zeer zeker Joekskapel "Op tied muuj(deze was voor deze avond haar naam vergeten) onze oprechte dank. Ook een woord van dank aan alle aanwezigen voor het slagen van deze avond. Deze zeer geslaagde avond is het werk van uw aller grote inzet Er moest veel gebeuren, maar de grote beloning en het plezier hiervan komt pas als we het geslaagd kunnen noemen. Onze Prins en Vorst loofden in hun toespraak dan ook alle artiesten, jong en oud. Voor komend jaar hebben zich alweer nieuwe 50+ aangemeld bij de artiestengroepMensen, zorg er voor dat we deze mooie avond kunnen blijven behouden. Nogmaals ons aller dank. Het bestuur Weer naar school Op maandag begint onze schooi weer na een week voorjaarsvakantie We hopen alle kinderen weer fris te mogen begroeten. Cito-toets Op dinsdag, woensdag en donderdag 18, 19 en 20 februari a s is er voor groep 8 weer de jaarlijkse Cito-Eindtoets. We wensen alle leerlingen veel succes!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 2