Ode aan Kerstin Aannemersbedrijf G. Zegers t 19 In een voor de toeschouwers lekker warme en voor de speelsters suDerhete sportzaal heeft ons senioren 1 team niks van ODOS heel gelaten. Terwijl het beginsignaal nog door de Landweerter ether galmde scoorde Donna op aangooi en van Lucienne 1-0 met een doorloper. Snel hierna vloeide uit een 2-2tje tussen Eelke en Lucienne ons T doelpunt voort uit handen van laatstgenoem de. Er was nog maar net gewisseld of Lonneke verraste haar tegenstandster met een sublieme uitwijkbeweging en scoorde 3-0 met een doorloper. ODOS kreeg heel even de kans om de ronding van de bal te voelen voordat Winke van afstand de korf doorboorde. Eer verstreek nog geen minuut of Lucienne scoor de 5-0 vanaf de stip welke in de zaal een balkje is. Vivian heeft haar plaats langs de lijn inmiddels weer geruild voor die tussen de lijnen en mocht ons 6e doelpunt voor haar rekening nemen. ODOS, wat nog amper te voorschijn was gekomen, bleek toch de achterliggende gedachte te kennen van het hele ge beuren en scoorde in de 20e minuut hun openingstreffer door middel van een afstandsschot. Blijdschap heerste in de Hegelsomse equipe. Het feestje moest afgebroken worden toen Jessie met een doorloopbal 7-1 scoorde. ODOS had de smaak ook te pakken en scoorde in een moment van verstandsverbijstering 7-2. Terwijl de le helft ten einde liep stond er geen ster meer aan de hemel. Niet alleen omdat het klaarlichte dag was, maar ook omdat Eelke deze er allemaal afgespeeld had. Ze had zelfs nog energie over om een strafworp te versieren, welke Lucienne er koelbloedig in mikte. In de rust werd een enigszins geblesseerde Joan speelklaar gemaakt. Ze ging de plaats innemen van Winke die geld ging verdienen om het 's avonds weer op te kunnen maken. Er werd geprobeerd de wedstrijd op dezelfde manier voort te zetten. Sindy met de pantybandjes nam het initiatief door 9-2 te scoren met een beauty van een afstandsschot en Lonneke volgde haar voorbeeld met eenzelfde treffer. Tot ons groot verdriet werd Joan zodanig geplaagd door een pijnlijke schouder zodat ze genoodzaakt was de boel de boel te laten. De strijd werd zonder haar voortgezet. De wissels waren op en zo kreeg ODOS een vogelvrije dame. Ze wisten het te benutten door 10-3 te scoren. De doelpun- tenmachine bleek maar niet te stoppen. Lucienne kwam met gescheurde schoe nen vrij van haar dame en scoorde 11-3 met een doorloper. De 3 dames in het aanvalsvak hadden weinig moeite met de 4 tegenstandsters. Jessie nam een goeie afvangpositie in en zorgde ondanks 2 rivalen onder de korf dat de bal in ons bezit bleef. Uiteindelijk nam ze het heft zelf in handen en besloot de wed strijd met 12-3 door een afstandsschot. Het was een wedstrijd waarin het zweet meer kwam van de verwarming dan van het rennen en waarin Eelke een fantastisch spelletje speelde waar wij allemaal aan mee mochten doen. We hebben besloten deze overwinning op te dragen aan Kerstin die vanuit Zweden elke zondag in gedachten bij ons is. KROES Voor al uw timmerwerk, kozijnen, trappen e.d. stucadoorwerk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen Eikelenbosserdij k 6 5962 NV Melderslo 077-3987514

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 19