DORPSRAAD De eerstvolgende openbare dorpsraadvergadering is op 23-12-1996 in cafe Hesen. We beginnen om 20.00 uur. Agenda 1Opening 2. Notulen 25-11-1996 3. Verslag dorpsradenover1 eg 4. Verslag werkgroep bestemmingsplan herinrichting dorpsplein verki ezi ngen 5. Lijst nieuwe inwoners c.q. verhuizers 6. Evaluatie B&W bezoek 7. Ingekomen stukken en mededelingen 8. Rondvraag 9. Sluiting. 1Openi ng De voorzitter opent de vergadering en heet een ieder welkom. 2. Notulen dd. 28-10-1996 De grasmat bij het kapelletje is neg niet vervangen. ♦Bekendmaking van de nieuwe lokatie t.b.v. de oud ijzer aktie gebeurt nog door de rui terclub. ♦Castenray blijft een glasbak houden; (nog) niet op kleur glas schei den ♦Het verzoek om bewegwijzering van de sportvelden ligt bij de gemeente. Het verzoek om bewegwijzering van de vakantieparken is afgewezen. 3. Verslag dorpsradenover 1 eg ♦Dhr Philipsen stopt als voorzitter. ♦KEERpunt is aan de orde geweest; weinig nieuws te melden. 4. Vers1aggesprek Teunesen Het is de eerste keer dat de dorpsraad rechtstreeks met firma Teunesen heeft gesproken, in het verleden is er via de Pro vincie gesproken. -Men is tevreden over de bewaking en de beheersbaarheid van het probleem: de overlast. -Bij een natte periode wordt het terrein waar de machine's staan, drassig of komt zelfs onder water te staan. Daarom is er een vergunning verleend om bij hoog water de overloop- pijp open te zetten. -De dam tussen de oude en de nieuwe plas wordt aangelegd zodra de ontgronding klaar is, verwachting 2002-2003. -Aan de kant van Seijkens wordt wandelen, fietsen en vissen gedoogd; over ca 1 jaar zijn waarschijnlijk de nog niet afgewerkte oevers klaar. -De kans op toekomstige ontgrondingen rondom de Diepeling is vrij klein vanwege het Provinciaal beleid: ontgronding in de bedding van de Maas en niet meer op de hoge gronden zoals bij de Diepeling.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 18