Basisschool 'De Stek' Noord U denkt een leuk skiweekje te maken, maar de vreugde is van korte duur. Een ongekjkkige val en uw benen in het gips. Gelukkig hebt u een reisverzekering bij LIJS Verzekeringen Noord afgestoten, die u de garantie geeft dat aSe faianciete schade netjes en snel afgehandeld wordt. Informeer dus voor uw vakantie over de mogelikheden van een reisverzekering. Eén telefoontje kan vee! financieel leed besparen! Doen hoor! - 2 - Intocht Sinterklaas Zondag 24 november a s is er weer de traditionele intocht van Smterkiaas in Castenray De Sint en zijn gevolg zullen om 14.15 uur arriveren op de Lollebeekweg ter hoogte van de voormalige Rabobank. In optocht, waarvoor we alle grote en kleine kinderen van harte uitnodigen, gaan we naar 'De Wis', alwaar we om ongeveer 14 30 aankomen. De stoet zal trekken via de Lollebeekweg, de Pastoor Verheggenstraat, de Castenrayseweg, de Castelostraat de Campagnestraat en de Matthiasstraat naar het gemeenschapshuis Hier zullen de kinderen van de basisschool een programma verzorgen en is er de mogelijkheid om de Sint een hand te geven. De volgorde van de stoet zai zijn de fanfare Sinterklaas en zijn Pieten de kinderen en ouders van Castenray. Bij heel slecht weer vervalt de tocht buiten en komen we om 14 15 uur in 'De Wis' bij elkaar Zoals eerder aangegeven zal de 'generale repetitie' voor het optreden in 'De Wis' op vrijdagmiddag 22 november a s. zijn. Dit voor alle kinderen van de groepen 1 t/m 8 van de basisschool Dus ook de kinderen van groep 1 die normaal op vrijdagmiddag niet naar school komen. Voorlichtingsavond voortgezet onderwijs Op dinsdag 26 november a s. is er weer de voorlichtingsavond voor het voortgezet onderwijs. De avond, die plaatsvindt op de basisschool, is bedoeld voor de leerlingen van groep 8 met hun ouders en zal verzorgd worden door Dhr Parren van het Dendroncollege uit Horst en Dhr Baken van het Raaylandcollege uit Venray Het tijdstip van aanvang is 19.00 uur v.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 2