OUDERRAAD C DAMESKOOR ENVELQPPENAKTIE ST.NICOLAAS Bij deze schans treft u de envelop aan voor de jaarlijkse St. NicolaasaktieDe opbrengst is bestemd voor de organisatie van een en ander. Alle kosten die we moeten maken bij het bezoek van de Sint op 24 november aan de Wis en de basisschool op 5 december worden uit de opbrengst van deze enveloppenaktie be taald. De envelop wordt de komende dagen bij u opgehaald. Wij danken u bij voorbaat voor uw bijdrage. NIEUWE T.SHIRTJES V A Hiep, hiep hoera. Eindelijk zijn we. dan in het bezit gekomen van nieuwe shirtjes. Wat zijn ze mooi geworden, met een prachtige opdruk van de Stek. Bij diverse aktiviteiten zullen de leerlingen deze met plezier dragen. Gaarne willen wij Rabobank Zevenrode bedanken voor hun bijdrage in de onkosten van aanschaf. Oberen ouders vanuit de ouderraad Graag willen wij als ouderraad u op het volgende attent maken. Wij als ouderraad zijn een van de vele verenigingen/organisaties die gebruik maken van de regeling om tijdens te houden aktiviteiten in de Wis obers te leveren om te helpen. Dit vooral tijdens de carnaval. Het is voor ons moeilijk om elk jaar weer voldoende mensen hiervoor bereid te vinden. In het verleden is afgesproken dat wij in principe alle ouders van schoolgaande kinderen in Castenray hiervoor willen inzetten. We zijn daarmee begonnen bij de ouders van de kinderen van groep 8. Zo komt vanzelf iedereen aan de beurt. In de praktijk blijkt dit toch een moeilijke zaak. Vaak kunnen mensen niet of willen gewoon niet, om wat voor reden dan ook. Het is dan ook een hele klus om elk jaar de zaak rond te krijgen. Wij willen vanaf komend jaar dit anders aanpakken. We stellen een schema op van ouders die volgens schema aan de beurt zijn. Dit schema zal tijdig in de Schans gepubliceerd worden. Is men om wat voor reden dan ook verhinderd dan moet men zelf voor een vervanger zorgen. Wij hopen op deze manier toch een positieve inbreng te blijven leveren bij de aktiviteiten in de Wis Ouderraad Basisschool de Stek, Castenray Donderdag 14 november: Donderdag 21 november: Zaterdag 23 november: Donderdag 28 november: Donderdag 5 december: 19.45 uur repetitie 19.45 uur repetitie 19.00 uur H. Mis zingen Géén repetitie Géén repetitie

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 3