KNVB 6e klasse D Standaardelftallen as. Zondag 3 november, aanvang 14.30 uur PONYKAMP naar Manege 't Zwarte Water in Mortel SJOERD EN NIELS Theo JZrts V.Ofr Dakdekkersbedrij f 't JONG Sportpark "DE HEESAKKER" Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. Wij zijn dag en nacht bereikbaar 1 Nusseleinstraat 26 Horst-Amerifea Tel. 077-4641814 18 tnu 20 oktober Het begon op vrijdagavond. We gingen naar de stallen kijken. We hadden twee keuzes, in een box of in een gewone stal. Toen we hadden besloten welke paarden in welke stallen kwamen te staan, gingen we naar de kamers om dc slaapspullcn weg te zetten. En toen zetten we de paarden op de stal. En daarna gingen we naar de kantine eten. De meisjes gingen rond half elf naar bed. En Nicole, Giedo, Rian, Sjoerd en Niels om halfeen. We moesten toen naar bed anders waren Sjoerd en Niels nog langer opgebleven. Maar het allerleukste van de avond was het kussengevecht, minstens een half uur. En we hadden daarna tot 3 uur zitten kletsen, en toen kwam Noud. Niels was 2 keer door het bed gezakt. De volgende morgen gingen we een bosrit maken. Sjoerd was eraf gevallen, maar Sjoerd was niet de enige, Marjan was er ook afgevallen. Toen gingen we weer naar de kantine friet eten. En 's avonds gingen we gourmetten, Sjoerd en Niels moesten afwassen. De volgende morgen maakten we weer een bosrit en toen we gingen galopperen knapte de beugel van Nicole en toen even daarna knapte de teugel van Jolanda. Sjoerd en Desiree waren een wedstrijd aan het houden en Sjoerd won. Er was nog 1 meisje afgevallen, Marion. Het was een rit van 3 uur. Toen we terugkwamen gingen sommigen springen. En toen gingen we weer naar de kantine en gingen we mini-pannekoekjes bakken. Toen hebben we alles opgeruimd Het ponykamp was kei en kei gaaf Begrafenis- en Crematie-onderneming Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-589199 Venrayseweg 104,5961 AJ Horst Telefoon 077-3987099 Voor al uw dak-, zink-, loodwerkzaamheden CASTENRAY 1 - MERSELO 1 l

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 18