Rabobank Zevenrode mededelingen Diegene (buiten de carnavalsvereniging) die met de Carnavalsvereniging op zaterdag 9 november 1996 met de uitwiseling naar GASSEL mee willen kunnen zich opgeven bij JAC WISMANS Tel: 579939 Open dag kantoor Yssclstcyn Zondag 10 november wordt liet verbouwde en heringerichte kantoor te Yssclstcyn ter bezichtiging opengesteld. Vanaf 10.30 uur tot 16.00 uur bent u welkom op de bank aan het Lovinckplcin. Kom gerust met uw gehele gezin deze open dag bezoeken. Voor de kinderen is er een leuke attractie en voor u ligt een presentje klaar. Interstore-bcurs Van 4 november tot en met 6 november 1996 wordt in de Jaarbeurs te Utrecht de INTERSTORE-bcurs gehouden. Dit is een internationale retailvakbeurs in Nederland met driehonderd standhouders. We weten hoe belangrijk het is om op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen op het gebied van technische uitrusting, de inrichting van uw winkel en automatisering. Op deze beurs is ook de Rabobank met een stand vertegenwoordigd. In deze stand kunnen wij u enkele vernieuwende ontwikkelingen en diensten laten zien, die van grote invloed zijn op uw toekomstige bedrijfsvoering. Denk maar eens aan de chipknipautomaat, Internet en natuurlijk franchising. Voor deze beurs hebben we helaas geen toegangskaarten op voorraad. Als u echter, als cliënt van onze bank, deze beurs wilt bezoeken, zijn wij graag bereid de entreekosten na overlegging van het entreebewijs achteraf te vergoeden. 2 4, Mededeling inwoners Castenray: «4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 2