KORFBALSTERS DELEN KLAPPEN UIT VOLKSDANSEN OUDEREN 14 Reserve-reserve aanvoerster Sindy raadde haar team voor aanvang aan ora voor deze wedstrijd alles uit de kast te halen. Combina ties 1 t/rn 100 werden doorgenomen, zodat iedereen wist wat haar te doen stond. Een sterk spelend Castenray was dan ook de hele wedstrijd de betere ploeg. Tegenstander ODOS drong aanvankelijk wel aan, maar kwam niet verder dan de rand van de korf. Vooral Winke kende een zeer sterke start in deze strijd. De blauwe knieën die ze had opgelopen toen ze een paar treden vergat op de trap van het station, bleken slechts een afleidings manoeuvre. Een verdedigingsfout van haar tegenstandster werd goed ingecalculeerd, waardoor Winke zich smiechtig om kon draaien en zo onderhands de score wist te openen. Slechts enkele minuten later was het wederom Winke die de tegenstandster door middel van een afstandsschot een poepje liet ruiken. ODOS vergat de druk op te voeren, waardoor Castenray door kon gaan met scoren. Invalster Eelke, die een voortreffelijke wedstrijd speelde, had slechts één meter nodig om haar tegenstandster achter zich te laten en haar doorloopbal te benutten. De Hegelsomse dames zagen (te laat) het gevaar in van onze doelpuntenmachine, dus werd onder leiding van hun hero turtle geprobeerd onze verdediging op de knieën te krijgen. Deze was echter zo solide, dat dit een onbegonnen zaak bleek. Kerstin liet zien hoe je je dame om de tuin leidt. Van korte afstand tekende ze voor 4-0. Donna had goed opgelet en leverde een duplicaat hiervan: 5-0. Op de pijn- cq reservebank werd besloten dat Castenray een zeer sterke wedstrijd speelde. Een kopje thee hadden ze wel verdiend. ODOS niet, gezien hun prestaties, toch kregen ze ook wat om de geest te versterken. Na de thee kwam Joan vanaf korte afstand als eerste tot scoren, (speelt een stuk gemakkelijker met maar 1 T-shirt aan, hè Joan) Aanvallend gezien kreeg ODOS neg steeds geen schin van kans. Ze bleven klappen incasseren, doordat ze voortdurend achter de feiten aanliepen. Onze laatste 2 treffers kwamen op naam van Lonneke. Ze bewees weer eens dat haar specialiteit op het vlak van de afstandsschoten ligt. Terwijl de stopwatch richting eindsignaal liep, kwam ODOS voor de le keer langszij met een doorloper, waardoor de eindstand op 8 - 1 kwam. Hiermee moest ODOS op alle fronten zijn meerdere erkennen in Castenray. De terechte complimenten gaan uit naar Eelke en Lonneke Peters, die Jessie en Lucienne vervingen. Beiden hebben ze het beste uit de kast gehaald. De bewuste kast zal wel grotendeels leeg zijn, want ook de voetballers van het le elftal hebben hierin zitten snuffelen. Gevolg was, dat ze zondag de periodetitel binnen wisten te slepen. Ondergetekende feliciteert het succesvolle team namens trainster Petra, leidster Dien en de korfballende dames met dit geweldige resultaat. Kroes Dinsdag 29 oktober a.s. komt de volksdansclub uit Swolgen op bezoek. We beginnen op ons vaste tijdstip en stoppen om 17.00 uur. Kop en schotel meebrengen hoeft niet i1 We proberen er met onze gasten een gezellige dansmiddag van te maken

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 14