yirr o DORPSRAAD CASTENRAY Zoals eerder door de Dorpsraad bekend is gemaakt, zijn voor november 1996 verkiezingen gepland. Door indeling van de verenigingen in een zestal sectoren, kunnen verenigingen hun invloed aanwenden door leden verkiesbaar te stellen voor de Dorpsraad. Ook vrije kandidaten worden in de gelegenheid gesteld zich verkiesbaar te stellen. Aan de Castenrayse verenigingen is het verzoek gedaan minimaal 1 kandidaat per vereniging naar voren te schuiven om zodoende verkiezingen te kunnen organiseren. Het resultaat van de 17 aangeschreven verenigingen is dat er 2 kandidaten zijn aangemeld. Uit de sector vrije kandidaten heeft niemand zich aange meld. Op basis van deze resultaten heeft de Dorpsraad besloten dat de beoogde verkiezingen geen doorgang zullen vinden. Van de huidige Dorpsraad, die uit 10 personen bestaat, hebben 4 personen te kennen gegeven, dat zij hun lidmaatschap niet willen voortzetten. De Dorpsraad zal zorgdragen voor de opvulling van de openstaande vacatures. Potentiële kandidaten worden door de Dorpsraad hiervoor benaderd. De negatieve ervaringen die de Dorpsraad bij de laatste en voorgaande verkiezingen heeft opgedaan met de kandidaatstelling leidt ertoe dat het huidige systeem dient te worden heroverwogen. De Dorpsraad zal hiertoe een nieuwe methodiek ontwikkelen en bij de volgende verkiezingen in het jaar 2000 toepassen. Wij zijn blij met de geboorte van onze zoon Antonius Hendrikus Hij is geboren op 19 oktober 1996 om 05.15 uur Broertje van Ilse 't lijkt zo gewoon maar het is een klein wonder ons tweede kindje 't blijft heel bijzonder Horsterweg 49 5811 AB Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 11