Rabobank Zevenrode mededelingen Rabobank Zevenrode 2 - Toegangskaarten 6e Landbouw Vakbeurs te 's-Hcrtogenbosch. Van 15 oktober tot en met 18 oktober wordt in de Brabanthallen in 's-Hertogenbosch de 6e Landbouw Vakbeurs Zuid-Nederland gehouden. Op deze beurs is ook de Rabobank met een stand vertegenwoordigd. De beurs is dagelijks geopend van 13.00 uur tot 22.00 uur. Gratis toegangskaarten voor deze beurs zijn op al onze kantoren aan de balies te verkrijgen. Spaarweek. Elders in dit blad vindt u een extra mededeling over het spaarfeest bij Rabobank Zevenrode. Om het feest een extra tintje te geven zullen er op elk kantoor op een aangegeven dag schminkers aanwezig zijn om de kinderen te voorzien van een ander uiterlijk. Weekkalenders en zakagenda's. Vanaf 21 oktober a.s. ligt er op alle kantoren voor iedere rekeninghouder van Rabobank Zevenrode een zakagenda en een weekkalender klaar. We hebben dit jaar afgezien van huis aan huis bezorging en ervoor gekozen om de zakagenda's en de populaire weekkalenders persoonlijk aan u te overhandigen bij uw bezoek aan onze bank. Op deze manier denken we daar waar de behoefte is, een ieder te voorzien en anderzijds daar waar de behoefte niet is milieu en kosten te sparen. Tevens zullen onze relatiebeheerders u bij een eventueel bezoek aan huis deze attenties aanbieden. aluminium ramen en deuren - kunststof ramen en deuren - schuifdeuren veranda's Horsterweg 31, 5811 AA Castenray, tel. 0478-571481fax. 0478-571443

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 2