L.V.B. Bij voldoende belangstelling willen wij op 2 dec. a.s. (maan dag) roet de bus naar Eindhoven vertrekken, om daar de jubileum ijsrevue van Holliday on Ice bij te wonen. De aanvang is 20.00 uur en de show duurt ca. 2\ uur incl een pauze van 20 min.). De onkosten incl. zitplaatsen in de stalles bedragen f 45,- per persoon. Hebt u interesse in dit uitstapje, geef je dan alvast op, z.s.m. maar vóór 19 okt. a.s.!!!! Als het doorgaat, moeten wij tijdig kaarten reserve ren. Er wordt van ons dan gevraagd om vooraf de entreekaarten te betalen. Als er genoeg opgaves zijn, vermelden we dit eind oktober in de Schans. Daar de bus momenteel nog niet vol is, kunnen ook partners van L.V.B.-leden mee. Opgeven, zo spoedig mogelijk, bij Gerda Vroemen, tel. 571365. Thema-avond "Voorlichting uitgaansdrugs" Hierbij wordt u namens het Kringbestuur uitgenodigd tot het bijwonen van een thema-avond op 24 oktober a.s. in zaal De Gelderkoel, Heidseweg 72 te Heide, tel. 0478-584721. Aanvang 20.00 uur. Programma: 1. Opening door de Kringvoorzitster Mariet Volleberg-Keij sers 2. Voorstellen - programmaleidster - CAD instituut voor verslavingszorg 3. Inleiding over middelen 4. "Uitgaansdrugs": - hasj en wiet - XTC en aanverwante - smart drugs - alcoholische frisdranken 5. Video "Drugs herkennen" 6. PAUZE 7. Redenen van gebruik door jongeren nou en evtvideo "House, 8. Vragen, discussie 9. Sluiting Daar het onderwerp momenteel erg actueel is en velen onder U opgroeiende jeugd heeft, was het Kringbestuur van mening U deze avond niet te mogen onthouden, daar het uw belang kan dienen. Hopelijk mogen wij velen van U op deze avond ontmoeten. Cursus "Lekker gezond en minder vet" gaat niet door, omdat er te weinig belangstelling voor is. Op 30 oktober a.s. is onze jaarlijkse dropping. Voor verdere informatie: zie Schans volgende week. Opgeven bij Gerda Vroemen, tel. 571365 Dropping

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 13