Rabobank Zevenrode mededelingen Spaarweek Rabobank Zevenrode Nationale Holstein Show Voor de achtste keer in succesie houdt de nationale fokkerclub Hollands fokveemanifestatie in de Zwolse IJsselhallen. Eén van de voornaamste activiteiten tijdens de nationale Holstein Show is de keuring van het beste vee uit alle provincies door een internationale jury. Redacteuren van toonaangevende vak- en landbouwbladen kiezen de "Fokker van het jaar", een in Holsteiner kringen prestieuze titel. Verder krijgt één deelnemer de onderscheiding "Fokkerij ambassadeur '96" en is er naast allerlei fraai vee, eveneens van alles te vinden over de topgenetica. Een groot aantal daarin gespecialiseerde bedrijven is met een stand aanwezig. Voor deze show hebben we geen kaarten op voorraad, echter als u als cliënt van onze bank deze show wilt bezoeken, zijn wij graag bereid de entreekosten na overlegging van het entreebewijs te vergoeden. Ook dit jaar bent u weer van harte welkom op ons spaarfeest en wel van 21 oktober tot en met 25 oktober. Meer gedetailleerd nieuws hierover kunt u volgende week lezen. Weekkalenders en zakagenda's Vanaf 21 oktober a.s. ligt er op alle kantoren voor iedere rekeninghouder van Rabobank Zevenrode een zakagenda en een weekkalender klaar. We hebben dit jaar afgezien van huis aan huis bezorging en ervoor gekozen om de zakagenda's en de populaire weekkalenders persoonlijk aan u te overhandigen bij uw bezoek aan onze bank. Op deze manier denken we daar waar de behoefte is een ieder te voorzien en anderzijds daar waar de behoefte niet is milieu en kosten te besparen. aanstaande een grootse Holstein Herds (HHH) op

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 2