Biljartuitslag na attractieve wedstrijd in het verre Heijen I KERN GEGEVENS 1 - 20 Res. 5e Klasse O Castenray 2 heeft z'n eerste officiële lichtwed- strijd erop zitten. In Heijen werd de competitiewedstrijd van zondag al op donderdagavond gespeeld. Een mannetje van de tegenstander ging namelijk de zaterdagavond voor de vroege wedstrijd voorgoed z'n leven vergooien en de rest van het team mocht op de bruiloft erbij zijn. Scoren Op de donderdag spelen kwam het tweede ook goed uit. Op zondag had men al om half negen 's nachts moeten vertrekken. Castenray begon maar wat wakker aan de wedstrijd. Al na 2 minuten stond Xa2*2 goed op te letten na een klutsbal van Pep en kopte de openingstreffer binnen. Even later schoof Björn na een pass van de opgekomen libero Ed de bal in de verre hoek. Daarna een Marcel Dinghs-combinatie: Gz ging op een pass van Tz alleen op de keeper af en omspeelde hem en scoorde simpel 3-0. Na een dik kwartiertje gaf Björn een pass op Marcel Tz. Deze dacht aan de training en lobte de bal schitterend over de ver voor z'n doel staande keeper. Na dit voortreffelijke begin zakte het tweede iets terug. Heijen kon goed vrije trappen nemen. De eerste schoten ze na een half uur voorbij Rob. De muur ging eerbiedig op 15 meter staan en de tegenstander profiteerde. Op slag van rust kreeg Sander de bal wat gelukkig mee en gaf de keeper het nakijken. Penalties Bij het nuttigen van de verse si naasappels van Walter waarschuwde Geert voor de tegenstander. "Ek had nog zo gezegd niet in de tweede helft de tegenstander te onderschatten. De teams waren aan elkaar gewaagd, wij hadden alleen de kansen optimaal benut", aldus de leider. De waarschuwing was niet uit de lucht gegrepen. Na 15 minuten had Heijen de bal al twee keer tegen de touwen geschoten. De eerste was vrij doorlopen op Rob, de tweede was een penalty gegeven door René. die in een uiterste poging om de bal van de lijn af te halen onrechtmatig zijn arm gebniikte. Heijen probeerde de aansluitgoal te maken maar Sander tilde voor Castenray de marge naar drie. Met opnieuw een vrije trap kwam Heijen dichterbij. Maar niet lang. Xavier kopte de bal tegen de arm van de tegenstander en verdiende zo een penalty. J.(ohn) R. wilde na flink wat jaren ook weer eens scoren en schoot de bal na een één-twee met de keeper binnen. Begin Een leuke wedstrijd voor de toeschouwers met een leuke uitslag voor Castenray. Geert wist waarom: "Dankzij een fel en goed begin is de basis gelegd voor deze overwinning. Heijen was het voet ballend beste team wat we tot nu toe tegen zijn gekomen." Komende zondag wordt thuis de loodzware wedstrijd tegen VOS gespeeld. Door KEES JANSMA HEUEN 5 - CASTENRAY 2 4-7 Doelpunten: 2. Xavier Weys 0-1; 5. Björn Vroemen 0-2; 12. Marcel Dinghs Gz 0-3: !6. Marcel Dinghs Tz 0-4; 30. Heijen 1-4; 45. Sander Dinghs 1-5; 48. Heijen 2-5: 60 Heijen 3-5 (penalty); 67. Sander Dinghs 3-6; 83. Heijen 4-6: 86. John Reynders 4-7 (penalty). Gele kaart: 35. Björn Vroemen wegens commentaar op de leiding; 62. Heijen wegens handsbal. Toeschouwers; 19. Opstelling: Rob Weys; Ed Classens John Marcellis, Marcel Dinghs Tzn en René Arts; Pepijn Houwen (60. Joep Willemsen), John Reynders en Xavier Weys; Sander Dinghs, Marcel Dinghs Gzn en Björn Vroemen. Castenray pakt draad op

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 20