FANFARE DORPSKLANK Noord er» Noord, Deputé Petersstraat 30, 5608 BC Qirio, td. 0478-579101 Donderdag 3 oktober repetitie in De Wis, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 5 oktober extra repetitie in De Wis, aanvang 17.30 uur. Zondag 6 oktober, om 15.30 inspelen, vervolgens om 17.30 uur optreden te Oostrum. Het Gemeentelijk Muzoektoemooi wordt dit jaar georganiseerd door Harmonie Sub Matris Tutela, Oostrum. Fanfare Dorpsklank treedt op om 17.30 uur. De uit te voeren werken zijn: "El Cordobes", inspeelwerk "Rhapsodie voor Faniare", te beoordelen werk "Cream of Clapton", vrij werk. De jurering is in handen van dlir Leon Adams uil Ell. We wensen dirigent en leden en succesvol optreden toe! Even onthouden - Maandag 7 oktober bestuursvergadering. - Donderdag 10 oktober, repetitie tot 21.00 uur, daarna ledenvergadering. - Zaterdag 16 november opluistering H. Mis, 19.00 uur. Warneer je geat samenwonen of trouwen is het laatste waar je aan denkt het overlijden van één van de partners. Nu per 1 juli jl de /WW echter is komen te vervallen moet hier wel degelijk over nagedacht worden. Voor de nieuwe Algemene nabestaandenwet (ANW) geldt dat er een aanzienlijk kleinere groep voor in aanmerking komt dan bij de /WW het ge/al was. Laat u daarom eens vrijblijvend voorlichten over de consequenties aangaande de nieuwe regelgeving Wij kunnen u een onafhankelijk deskundig advies geven, zodat u in moeilijke tijden niet wordt geconfronteerd met onaangename financiële verrassingen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 15