CASTENRAY i KAMPIOEN OUDERENBOND (VERSLAG UIT NR 15; 12 april 1974} Geheel volgens de verwachtingen is Castenray 1 erin geslaagd beslag te leggen op de kampioenstitel in de tweede klasse X. Dit kampioenschap geeft tevens recht op promotie naar de le klasse. Castenray had aan gelijkspel tegen R.K.D.E.V. 2 voldoende, maar vanaf het beginsignaal werd er met groot enthousiasme op winst gespeeld. Vooral de eerste helft kreeg het talrijke pu bliek een spannende partij te zien, daar R.K.D.E.V'. 2 zeer goed en vooral ook zeer sportief tegenstand bood. Castenray 1 was een paar keer dicht bij een doelpunt door schoten van Nico Büddiger en een prachtige kopstoot van Hay Weys, maar de Arcense goalie wist vooralsnog zijn doel schoon te houden. Op slag van rust konden de supporters dan eindelijk voor de eerste keer juichen. Een prachtig doelpunt van Jan Arts maakte aan de eerste onzekerheid een einde. Gestiimileerd door dit doelpunt, ging Castenray na de pauze door en het was wederom Jan Arts, die na 10 minuten het tweede- doelpunt van de a.s. kampioenen liet aantekenen. Het pl-eitte voor de Arcense ploeg, dat ze met een zekere nederlaag in het vooruitzicht, zich toch van hun beste en sportiefste kant lieten zien. Doelpunten van Hay Weys en Nico Büddiger brachten de eindstand op 4 - 0 Na de wedstrijd hield de voorzitter van S.V. Castenray een felicitatierede en werden namens het bestuur bloemen aange boden. OOk de aanvoerder van R.K.D.E.V. 2 bracht, mede namens zijn spelers en bestuur, de hartelijke gelukwensen over en doelde nog een op het feit, dat Ysselsteyn 1, onze voornaamste rivaal, tvree keer door hen verslagen was., Daarna bood elke speler van Arcen zijn persoonlijke tegenstander een fraaie bos tulpen aan. Een zeer leuke geste kwam ook nog van de L.V.B. Namens alle leden liet de voorzitster een welgemeend proficiat gepaard gaan met de nodige bloemen. Toen was het de beurt aar. de talrijke supporters om onder de tonen van de Oirlose blaaskapel de kampioenen te feliciteren. Na de douche werden de spelers in een fleurig treintje ver voerd naar het clublokaal, alwaar de, feestelijkheden tot in de kleine uurtjes werden voortgezet. Bij deze willen wij u allen, medewerkers, oud-medewerkers en initiatiefnemers van harte feliciteren met uw 25e jaargang. Uw duidelijke weergave van. al onze aktiviteiten hebben onze ledan steeds op prijs gesteld. De Gyntgroep, de Volksdansgroep, de Kaartgroep, onze Biljarters en zeker het Bestuur: GEFELICITEERD en onze dank.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 7